"У РФ не помітили новини, що "Російські залізниці" просять скасувати заборону на ввезення українських двигунів. Не дивно - Росії ж від санкцій лише "користь", - Тимчук

Тож санкції в дії, а міф про "відбулося імпортозаміщення у РФ" продовжує жити хіба що у світі російської пропаганди.

РЖД не може без українських двигунів. Ілюстрація: соцмережі.

"Починаючи з 2014 року Російська Федерація під дією санкцій ЄС і США, накладених за її вторгнення в Україну, анексію півострова Крим та частини Луганської та Донецької областей на Донбасі. Однак ми часто можемо чути (заспівувачі тут – верхівка Кремля і російські пропагандисти), що санкції не діють і навіть більше – від них для російської економіки більше користі, ніж шкоди", - пише координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Водночас цього тижня ЗМІ облетіла інформація, що "Російські залізниці" (РЗ) просять міністерство економіки Російської Федерації скасувати заборону (контрсанкції) на ввезення українських двигунів, що є єдиною можливістю для російської системи залізничних перевезень уникнути подальшого колапсу найближчим часом.

Ця новина облетіла весь пострадянський простір, залишившись чомусь непомітною в самій Росії, де її ніяк не прокоментували. Але це й не дивно, з урахуванням постійних бравих реляцій російських чиновників про "успіхи" горезвісної програми імпортозаміщення, а також напередодні щорічного звернення президента РФ Путіна до Федеральних зборів, де він розповідав про економічні успіхи Росії і як "скоро" народ у РФ заживе в розкошах.

Водночас деякі російські інтернет-ресурси вийшли з твердженнями, що прохання РЗ до уряду, м'яко кажучи, навіть не скидається на ідіотизм і зраду, мовляв, набагато краще замість того, щоб платити гроші Україні, завантажити потужності "Луганськтепловозу" на території, контрольованій "ЛНР".

Але тут варто зазначити, що завдяки "успішній" економічній політиці російських окупантів та їхніх поплічників в ОРДЛО зі знищення промислових підприємств регіону, зокрема "Луганськтепловозу", останній вже ніхто жодними замовленнями не завантажить. Тому що там уже все вивезено, порізано і вкрадено.

Тож санкції в дії, а міф про "відбулося імпортозаміщення у РФ" продовжує жити хіба що у світі російської пропаганди, тоді як у реальності в Росії відбувається деградація промисловості. Не кажучи вже про окуповані росіянами території Донбасу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лиман під тиском! Окупанти просочуються через промзону! Огляд фронту- Злий Одесит

субота, 27 червень 2026, 13:54

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...

Від "дякую за службу" до подальшої байдужості: чому між військовими та цивільними в Україні зростає прірва

субота, 27 червень 2026, 13:26

Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...