У Росії режим тримається "на соплях", але має важливу опору - російський історик

За словами Євгена Понасенкова, протестний рух в Росії дуже слабкий. Зате Путіну вдалося настільки залякати народ, що страх генерує сам себе.

Путін. Фото:www.obozrevatel.com

Найважливіші опори режиму в Росії - страх і убогість. Про це в інтерв'ю Обозревателю заявив російський історик, режисер і телеведучий Євген Понасенков, передають Патріоти України.

"За останні 3-4 роки Путіну вдалося посилити репресивний апарат. Народ у нас заляканий. І страх сам себе генерує. За великим рахунком режим тримається "на соплях". Але при цьому страх - найважливіша опора.

Режим тримається ще й на величезній кількості злиднів і заздрісників, які свідомо чи несвідомо хочуть, щоб цей жах і мерзота тривали, щоб у талановитих людей не було шансів реалізувати себе", - зазначив Понасенков.

За його словами, протестний рух в Росії дуже слабкий.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...