У США провели унікальну операцію з пересадки кистей рук

Вісім разів організм хлопчика відкидав донорські органи. Через два роки після успішної пересадки десятирічний Зайон сам може писати, їсти й одягатися.

Операція була два роки тому. За підсумками, медики визнали, що вона була успішною і фактично унікальною, повідомляють Патріоти України, з посиланням на BBC.

Кисті пересадили хлопчикові Зайону, який втратив кінцівки через інфекцію, коли йому було два роки. Дев'ять разів Зайону намагалися пересадити донорські органи, але вісім попередніх раз організм їх відкидав. Успішну операцію зробили в 2015.

Хлопчик почав рухати пальцями майже через місяць після операції. Зараз він сам пише, бере предмети, їсть, одягається.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...