
З огляду на прогноз Укргідрометцентру, середньодобові температури в столиці будуть підвищуватися, відзначили в Центральній геофізичній обсерваторії, інформують Патріоти України.
Кліматологи Центральної геофізичної обсерваторії заявили про закінчення метеорологічної зими в Києві. Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії.
"Починаючи з 18 лютого, середньодобова температура за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії щодня перевищує 0° С, а це значить, що до Києва прийшла на 11 днів раніше календарної метеорологічна весна", — йдеться в повідомленні.
Нинішня зима закінчилася 17 лютого і тривала з 29 листопада в загальному 81 день, що на 24 дні коротше кліматичної норми.
З огляду на прогноз Укргідрометцентру, середньодобові температури в столиці будуть підвищуватися, тому повернення зими неможливо, незважаючи на прогнози “самозваних синоптиків”.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...