У цих "людей" є хоч щось святе? Викрадені картини художника та Героя УПА намагались продати з молотка (відео)

На інтернет-аукціоні вдруге за рік хотіли продати викрадені у Львові картини.

У мережу виставили графічні твори найвідомішого художника УПА Ніла Хасевича. Вони належать державному історичному архіву у Львові, але вже більше десяти років значаться, як зниклі.

Роботи Ніла Хасевича з'явилися у каталозі аукціонного дому "Епоха". 10 грудня вони мали б піти з молотка, якби не львівський музейник, який помітив на них архівні написи. В аукціонному домі переконують, що не знали, що ці картини викрадені, мовляв, купили їх на ринку і про мистецьку цінність також не здогадувалися. Стартової ціни графіки Ніла Хасевича аукціон не озвучив, але мистецтвознавці кажуть, що робіт митця у світі одиниці. Зрештою колекційний дім повернув роботи їхньому власнику – Державному історичному архіву Львова.

Джерело

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дивізіон надводних сил сформували ВМС України в Азові

понеділок, 9 грудень 2019, 22:08

До формування дивізіону наявні надводні сили діяли в складі тактичної групи «Тритон». В Азовському морі Військово-морські сили Збройних сил України сформували дивізіон надводних сил. Про це повідомив командувач ВМС України Ігор Воронченко, передають Па...

Наймолодша у світі жінка-прем'єр має очолити уряд Фінляндії

понеділок, 9 грудень 2019, 21:56

34-річна Марін стане наймолодшим прем'єр-міністром у світі, а Фінляндією вперше управлятиме «жіноча п'ятірка» - лідери решти партій, що належать до коаліції, теж жінки. За результатами внутрішньопартійного голосування Соціал-демократичної партії Фінлян...