Тендерний комітет агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) передав конгрессно-виставковий центр "Парковий" (з обладнаним вертолітним майданчиком) в управління комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху", інформують Патріоти України. Фактично, приватний об'єкт тепер знаходиться у власності міста, який має право заробляти на ньому.
Про це повідомляють джерела журналістів в правоохоронних органах. Цю інформацію також підтверджують в АРМА. Засідання комітету пройшло 11 жовтня. На ньому прийняли рішення: заробляти на комплексі буде місто. Частина прибутку комунальне підприємство залишить собі, решту - направить до державного бюджету. Фактично, до прийняття остаточного рішення суду об'єкт тимчасово націоналізували.
Раніше комплекс був тимчасово заарештований. "Центр організації дорожнього руху", який тепер може здавати в оренду чужий комплекс і заробляти на цьому, спеціалізується на обслуговуванні наземного транспорту: моделюванню і виготовленню дорожніх знаків, світлофорів, "лежачих поліцейських" і т.д.
Конгресно-виставковий центр розташований на Парковій дорозі поблизу Ради. На даху - відомий "вертолітний майданчик Януковича". У комплексі знаходиться і найбільший дата-центр України, який забезпечує роботу розрахункових систем декількох банків, електронних табло аеропортів та ін.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...