Пляжі в окупованому Криму абсолютно не готові до туристичного "несезону", зазначають Патріоти України. У мережі показали фото, на яких видно жалюгідний стан пляжу в окупованому Севастополі. Про це йдеться на сторінці "RoksolanaToday & Крим" в Twitter.
Судячи по знімках, пляж "Парку Перемоги" Севастополя виявився абсолютно не готовим до нового туристичного сезону.
"Дивлячись на гнилі дошки, складені в одному місці, дірки в дерев'яній підлозі, де раніше був дитячий майданчик, закрадаються сумніви, що роботи з благоустрою доведуть до розумного кінця. Галька не правильно відрегульована. Верхні частини двоярусних пірсів також недоступні для відвідування. На пляжах лежать незрозумілі предмети. Іржа так само продовжує поглинати перила та інші металеві конструкції ", - зазначає місцеве видання "Наша газета", яке підтримує окупаційну адміністрацію.
Примітно, що добиратися до пляжу стало набагато складніше. Місцями через відсутніх ділянок тротуару необхідно йти і по проїжджій частині, піддаючи життя і здоров'я небезпеці.
Користувачі соцмережі відреагували на цю інформацію і заявили, що винні в усьому росіяни, які окупували Крим. "Я пам'ятаю Ялту, коли приходили в 7 ранку на пляж і килимок покласти нікуди було. Проходи між килимками були шириною з долоню, а в море на відстань витягнутої руки - 10 осіб в окрузі! Убили ка * пи Крим. Їм не вперше все вбивати", - пишуть користувачі.

Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...