Учень українського ліцею винайшов унікальний пристрій для визначення якості повітря

Артем оцінив свій проект всього в десять доларів. При цьому час, витрачений їм на розробку, дорівнює шести місяцям.

Третє місце здобув учень Маріупольського технічного ліцею Артем Агванян. Його робота — інтерактивна система моніторингу якості повітря на базі контролера NodeMCUДесятикласник Маріупольського технічного ліцею Артем Агванян здобув срібну медаль на Міжнародному конкурсу наукових проектів у Стамбулі. Створив систему моніторингу якості повітря, повідомляють Патріоти України.

Пристрій Breathum реагує на летючі органічні сполуки, які шкідливі для людського організму. Апарат точково аналізує стан повітря.

"Контролер - макетна плата, яка продається в магазині. До неї написав програмний код. Потім плату слід підключити до акумулятора і мережі Wi-Fi . Свідчення з датчиків виводяться на екран монітора - на спеціально створений сайт - у вигляді графіків. На графіках є безпеки: безбарвна - безпечна, жовта - в повітрі є небезпечні домішки, червона - гранично допустимі концентрації сполук у повітрі перевищені. Усі дані можна дивитися Web-додатку. Прилад дає людям можливість самостійно вимірювати якість повітря біля будинку або на своєму робочому місці", - розповідає школяр.

Програмне забезпечення приладу дозволяє скласти карту забруднення з прив'язкою до місцевості. Собівартість пристрою $10. Школяр працював над ним 6 місяців.

Джерело: Газета.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поки не тріснула ядерна капсула в Енергодарі

субота, 13 серпень 2022, 9:21

Світ скотився до атомного тероризму. Не можу ніяк збагнути ситуацію, коли під прицілом варварів опинився найбільший в Європі атомний об’єкт – Запорізька атомна станція, і нікому в світі до того немає діла. Ну, щось прокашляв московський посіпака, так ...

Банкова почала інтригувати з конкурсом на нового голову НАБУ: Шабунін навів перелік антикорупційних розслідувань, яких боїться Зеленський

субота, 13 серпень 2022, 8:47

В Офісі Президента, який два роки ганьбив Україну конкурсом на голову САП, надто бояться відновлення низки розслідувань. Про це пише у телеграм-каналі глава ЦПК Віталій Шабунін, передають Патріоти України. . Він зауважує, що вчора Банкова розпочала чер...