Учень українського ліцею винайшов унікальний пристрій для визначення якості повітря

Артем оцінив свій проект всього в десять доларів. При цьому час, витрачений їм на розробку, дорівнює шести місяцям.

Третє місце здобув учень Маріупольського технічного ліцею Артем Агванян. Його робота — інтерактивна система моніторингу якості повітря на базі контролера NodeMCUДесятикласник Маріупольського технічного ліцею Артем Агванян здобув срібну медаль на Міжнародному конкурсу наукових проектів у Стамбулі. Створив систему моніторингу якості повітря, повідомляють Патріоти України.

Пристрій Breathum реагує на летючі органічні сполуки, які шкідливі для людського організму. Апарат точково аналізує стан повітря.

"Контролер - макетна плата, яка продається в магазині. До неї написав програмний код. Потім плату слід підключити до акумулятора і мережі Wi-Fi . Свідчення з датчиків виводяться на екран монітора - на спеціально створений сайт - у вигляді графіків. На графіках є безпеки: безбарвна - безпечна, жовта - в повітрі є небезпечні домішки, червона - гранично допустимі концентрації сполук у повітрі перевищені. Усі дані можна дивитися Web-додатку. Прилад дає людям можливість самостійно вимірювати якість повітря біля будинку або на своєму робочому місці", - розповідає школяр.

Програмне забезпечення приладу дозволяє скласти карту забруднення з прив'язкою до місцевості. Собівартість пристрою $10. Школяр працював над ним 6 місяців.

Джерело: Газета.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Із заяви Зеленського союзникам ясно, що ми готові розслаблено їсти шашлики, поки хтось надасть нам зброю, створить військові бази і воюватиме замість нас", - Голобуцький

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:00

"Після жорсткої заяви Байдена – дуже жорстких обіцянок з точки зору дипломатії як на країну з таким військовим бюджетом. Після заяви Блінкена – не набагато м’якшої. Після збільшення військової допомоги від США до $300 млн (що не виключає додаткових наг...

З архіву ПУ. Гнів народний: У мережі показали жорстоко покараного шахрая (фото)

четвер, 20 січень 2022, 23:55

У середу, 25 липня, в Києві на Великій Окружній виявили стікаючого кров'ю чоловіка, з грубо вирваним зубом. Повідомляється, що потерпілий торгував підробками дорогоцінних металів і числиться в розшуку поліції. Один з клієнтів шахрая вирвав у нього золо...