Удар по КНДР - це вирішення ядерної кризи і створення гуманітарної, - Боровий

​Військову частину північнокорейської проблеми вирішити досить легко, але слідом за обвалом чинного режиму і КНДР, і весь цивілізований світ зіткнеться з цілою низкою проблем суто гуманітарного та ідеологічного характеру.

Сьогодні Північна і Південна Кореї опинилися "перед моментом закінчення війни Півночі і Півдня", але остаточне примирення громадян потребуватиме десятків років. Таку думку "Обозревателю" висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Ніхто не зацікавлений у швидкій і радикальної розв'язці. Вирішити цю проблему за допомогою ракетного удару, за допомогою сучасних засобів придушення дуже легко. А далі що? Адже проблема не в тому, щоб обрушити цей режим і розкрити цей гнійник - проблема в тому, що робити потім", - переконаний він.

Перш за все, Боровий звернув увагу на суто гуманітарні проблеми, які підуть за цим кроком. "25,5 мільйона громадян Північної Кореї. Їх треба годувати. Економіка країни в катастрофічному стані - власне, через це все і відбувається. Причина таких дій Кім Чен Ина – не у бажанні світового панування, а в шантажі людства. Кім хоче просто паразитувати на людстві. Але при цьому є вже багато ознак того, що ядерні та ракетні технології почали розповзатися по світу".

За словами політика, "ми, людство, так влаштовані, що ми не можемо байдуже спостерігати за голодом на величезній території. Значить, починається потужна гуманітарна операція на рівні ООН". При цьому "японці не готові з багатьох причин приймати мігрантів у себе. Росія тепер уже недостатньо багата, щоб вирішувати ці проблеми, і недостатньо відповідальна", - додав він.

Крім того, як і у випадку з об'єднанням Німеччини, в країні виникне величезна проблема суто фізичного та ідеологічного роззброєння людей "з абсолютно зміщеною свідомістю", в тому числі тих, хто працював в спецслужбах. "Це ті ж божевільні фанатики, але тільки не релігійні, а фанатики ідеології Чучхе".

"Це люди, яких треба і фізично, і ідеологічно роззброїти. Як в Німеччині в 1945 році. З одного боку, вони говорили, що ні про які злочини вони не знали, а з іншого боку, вони були прихильниками Гітлера і продовжували ними залишатися, обурювалися окупацією американцями і великою кількістю євреїв, які прийшли на землю, яку вони, так би мовити, вже почистили від євреїв. Це важкі ідеологічні та психологічні проблеми", - переконаний Боровий.

"Фактично ми знаходимося перед моментом об'єднання Південної та Північної Кореї, по суті - перед моментом закінчення війни Півночі і Півдня", але на примирення жителів обох країн можуть піти десятки років, - констатував політик.

Він додав: "Найпростіше те, на чому багато хто наполягає: ізолювати і не чіпати Північну Корею. Але це в певному сенсі садизм. Це голод, це репресії. На жаль, дуже багато держав, в тому числі Росія і Китай, намагаються використовувати цю ситуацію в політичних цілях. Зрозуміло, що основну загрозу режим Ина представляє Південній Кореї, Японії і Сполученим Штатам. У цьому сенсі це вигідно тим, хто протистоїть західній спільноті".

За оцінками Борового, ракетний удар по КНДР не буде завдано доти, доки не буде прийняте рішення про те, що і як робити з країною далі. "Звичайно, це не може скінчитися світовою війною, як всіх лякають, але від того, скільки помилок при цьому буде здійснено, залежить, скільки мільйонів північних корейців загине. Ми, людство, намагаємося цього не допустити, нам кожна людина цінна - ми ж не з сімейства Кимів", - підкреслив він.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Когда наши играли с хорватами, это была игра с фашистами!": Як філософ Щипков "покращує" світ своєю програмою на Кремль ТБ

п’ятниця, 20 липень 2018, 12:59

Щипков явно був переконаний, що після його передачі світ змінився в кращу сторону. І з ним важко не погодитися, оскільки, подивившись програму "Щипков", світу нічого іншого не залишалося, крім як здригнутися і бігти в напрямку якнайдалі від цієї гидоти.

"Как санкции отправили на дно новый флот ВМФ РФ", - Злий Одесит

п’ятниця, 20 липень 2018, 11:52

Мало хто звертає увагу на те, що ефект від санкцій можна обчислювати не тільки грошовими знаками, а й досягненням поставлених цілей, виконанням планів і реалізацією проектів. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мо...