Україна - пасе задніх: Експерти оприлюднили світовий рейтинг "щасливих націй"

​Країною з найщасливішими жителями виявилася Норвегія, а Україна посіла 132 сходинку.

Всесвітній звіт про щастя – це міра щастя країн світу, опублікована Мережею Організації Об’єднаних Націй з питань сталого розвитку, повідомляють Патріоти України.

У доповіді провідні експерти в таких областях, як економіка, психологія, опитування і національна статистика, описують, як вимір добробуту може ефективно використовуватися для оцінки прогресу націй.

Кожен звіт організований главами, які заглиблюються в питання, що стосуються щастя, включаючи психічне захворювання, об’єктивні переваги щастя, важливість етики, наслідки для політики тощо. У рейтингу 2017 року стала лідером Норвегія, яка за рік піднялася на три сходинки, друге місце посіла Данія, третя – Ірландія. Україна в даному рейтингу зайняла 132 місце, тим самим погіршила результат на 9 сходинок.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Він став жертвою провокації ФСБ": Відомий продюсер пояснив скандал з Винником

четвер, 29 жовтень 2020, 4:00

До виходу відеоролика популярний співак виглядав як "нормальний виконавець з нормальною громадянською позицією". Скандал навколо українського співака Олега Винника, який засвітився в кліпі з російськими зірками-кримнашистами і не зміг відповісти на зап...

Хіти тижня. Це повністю анулює Крим як курорт, - політтехнолог Голобуцький

четвер, 29 жовтень 2020, 1:00

Росіянам вже не вперше приховувати масштаби та наслідки НП. "Російський танкер "Генерал Ази Асланов" в суботу перся вздовж окупованого Криму і вибухнув, проходячи перекриту Керченську протоку - кажуть, ніби перся порожняком, а вибухнув баласт(?!)", - п...