Україна буде у австрійському списку безпечних країн: Що це означає

Влада Австрії має намір внести Україну в список безпечних країн, щоб полегшити процедуру відмови у притулку.

Міністр внутрішніх справ Герберт Кікл (архівне зображення) - (c) REUTERS (ЛЕОНАРД Фегер)

Австрія внесе Україну в список безпечних країн для відмови у притулку. Ініціатором такого рішення став міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікл, повідомляють Патріоти України.

Він анонсував нове урядове розпорядження про «походження безпечних країнах», – повідомляє видання Die Presse.

Які ще країни, окрім України, увійдуть до цього переліку, Кікл не повідомив.

За словами глави МВС, Україна входить в десятку країн, громадяни яких запитують статус біженця в Австрії.

Відзначається, що підставою для внесення України до списку безпечних країн стали докладні звіти про поточний стан в країні, підготовлені Федеральним відомством з питань біженців та іноземців. Із звіту випливає, що крім підконтрольних угрупованням «ДНР» і «ЛНР» територій, ситуація на території України «в основному спокійна».

Після визнання України країною безпечного походження, влада Австрії зможе висилати охочих отримати статус біженця в прискореному порядку, навіть якщо претендент на статус вирішить оскаржити відмову.

Нагадаємо, головний редактор інтернет-видання «Страна» Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрії. Політичний експерт вважає, що Гужва втік в Австрію не через політичне переслідування, а через страх, що йому прийдеться нести відповідальність за вчинені ним кримінальні злочини. В Австрії Гужві, якого ГПУ підозрює у вимаганні грошей, надали право перебування в країні, допоки не буде розглянуто заяву щодо надання політичного притулку.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Захід думає лише про себе: "Пока Россия не начнет наносить ракетные удары по украинской территории Украины, на помощь западных стран едва ли можно рассчитывать", - експерт

середа, 14 квітень 2021, 18:22

"Несмотря на то, что в Европарламенте заговорили о том, что "время дозированных санкций прошло", и в случае дальнейшей эскалации на границе с Украиной Западу пора пригрозить Москве замораживанием счетов российских олигархов и отключением России от межд...

Хіти тижня. "Сподівається на Макрона": Що затіяв Путін для України, - Піонтковський

середа, 14 квітень 2021, 16:00

"За всіма ознаками Путін збирається здійснити якусь військову акцію щодо України і готує для неї ґрунт за класичним сценарієм Гляйвіцької провокації — знаменитої гітлерівської операції нападу на Польщу, або Майнільського інциденту, радянської операції ...