Україна буде у австрійському списку безпечних країн: Що це означає

Влада Австрії має намір внести Україну в список безпечних країн, щоб полегшити процедуру відмови у притулку.

Міністр внутрішніх справ Герберт Кікл (архівне зображення) - (c) REUTERS (ЛЕОНАРД Фегер)

Австрія внесе Україну в список безпечних країн для відмови у притулку. Ініціатором такого рішення став міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікл, повідомляють Патріоти України.

Він анонсував нове урядове розпорядження про «походження безпечних країнах», – повідомляє видання Die Presse.

Які ще країни, окрім України, увійдуть до цього переліку, Кікл не повідомив.

За словами глави МВС, Україна входить в десятку країн, громадяни яких запитують статус біженця в Австрії.

Відзначається, що підставою для внесення України до списку безпечних країн стали докладні звіти про поточний стан в країні, підготовлені Федеральним відомством з питань біженців та іноземців. Із звіту випливає, що крім підконтрольних угрупованням «ДНР» і «ЛНР» територій, ситуація на території України «в основному спокійна».

Після визнання України країною безпечного походження, влада Австрії зможе висилати охочих отримати статус біженця в прискореному порядку, навіть якщо претендент на статус вирішить оскаржити відмову.

Нагадаємо, головний редактор інтернет-видання «Страна» Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрії. Політичний експерт вважає, що Гужва втік в Австрію не через політичне переслідування, а через страх, що йому прийдеться нести відповідальність за вчинені ним кримінальні злочини. В Австрії Гужві, якого ГПУ підозрює у вимаганні грошей, надали право перебування в країні, допоки не буде розглянуто заяву щодо надання політичного притулку.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Тяжелые времена впереди: карантин в Украине может быть продолжен до 15 мая", - Геращенко

середа, 1 квітень 2020, 14:24

"Эти цифры статистики, не велики относительно стран ЕС и США, где счёт инфицированным пошёл уже на сотни тысяч. Но эти цифры не должны никого успокаивать. Иммунитет украинцев не сильнее иммунитета китайцев, итальянцев или американцев. Инфицированных Co...

"Якщо Зеленський хоче врятуватися й урятувати країну, він усе більше дрейфуватиме в бік Порошенка й Вакарчука", - Портников

середа, 1 квітень 2020, 13:28

Президенту доведеться ігнорувати й дурість потенційних виборців, і нападки недавніх покровителів. "Позачергова сесія Верховної Ради продемонструвала, що в політичному житті країни починається період ситуативних коаліцій. Президент по суті більше не має...