"Україна може втратити 600 мільйонів євро": Голова представництва ЄС в Україні повідомив причини

Хьюг Мігнареллі зазначив, що для виконання цих умов є крайній термін, "і він закінчується у найближчі кілька днів".

Фото: "Новое Время".Україна втратить можливість отримати транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в 600 млн євро, якщо найближчим часом не виконає низку вимог. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Європейську правду".

"Залишилося ще чотири вимоги. По-перше, до цих пір не знята заборона на експорт лісу-кругляка. Друге - запуск автоматичної перевірки е-декларацій, третє - закон про кредитний реєстрНБУ і четверте - перевірка інформації про бенефіциарних власників компаній", - заявив Мінгареллі.

За його словами, для виконання цих умов є крайній термін, "і він закінчується у найближчі кілька днів".

"Цей термін не може бути продовжений. І якщо через кілька днів Європейська комісія констатує, що ці вимоги не виконані - гроші будуть втрачені для України", - резюмував Мінгареллі.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна в Індексі сприйняття корупції. Влада не виконала "домашнє завдання"

середа, 26 січень 2022, 6:50

За результатами 2021 року, Україна втратила один бал у щорічному Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International. Грузія, Вірменія та Молдова й досі попереду. . На тлі подій, що відбуваються, ця втрата мо...

На Балканах може початися нова війна. Серби готуються знов переглянути кордони в "пороховому льосі" Європи

середа, 26 січень 2022, 6:10

Палає не тільки в нас. Уже кілька тижнів поспіль не вщухають розмови про війну в Боснії. Напруга сягнула такого рівня, що популярна Facebook-сторінка The Balkans, яка раніше постила смішні меми, красиві картинки й цікаві факти, два тижні тому звернулас...