Українська авіакомпанія потрапила в санкційний список США

Авікомпанія "Дарт" співпрацювала з іранською авіакомпанією Caspian Air.

Український перевізник потрапив під санкції США. Фото: ЗМІСША ввели санкції проти української авікомпанії «Дарт» через співпрацю з іранськими перевізниками, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

У повідомленні Федерального регістру США йдеться, що такий захід застосовано у зв'язку з тим, що «Дарт» співпрацював з іранською авіакомпанією Caspian Air.

Caspian Air потрапив під санкції з огляду на підтримки Корпусу вартових ісламської революції шляхом перевезення персоналу і незаконних матеріалів, включаючи зброю, з Ірану до Сирії.

Офіційно санкції оприлюднять 7 червня 2018 року.

У вересні 2017 року США вже вводили санкції проти українських авіакомпаній «Дарт» і «Хорс» за співпрацю з іранськими перевізниками.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Без паніки! Путіну дадуть “криві” ракети. Буданов лажанув з Іраном. Є велика загроза для України - Снєгирьов

неділя, 25 лютий 2024, 8:05

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов вважає, що поки немає підстав говорити про реальну передачу Росії іранських балістичних ракет. Більше того, спочатку американські ЗМІ, а потім і Буданов ввели нас в оману. У Вашингтоні зробили однозначну заяву. Що на...

Народні прикмети на 25 лютого. Віщі сни. Добро повернеться добром

неділя, 25 лютий 2024, 7:05

25 лютого за новим стилем (10 березня за старим стилем) - день пам'яті святителя Тарасія, патріарха Константинопольського. Цей угодник божий жив у VIII-IX століттях, походив зі знатного роду, здобув гарну освіту і опинився при дворі імператора Костянти...