"Українська мова - калічна", а "ЛНР" і "ДНР" допомогає Бог": Шокуючі заяви послушника Почаївської лаври під час Хресної ходи УПЦ МП (відео)

Сепаратистські думки озвучив представник Почаївської лаври, під час ходи організованої ПЦ МП до 1030-річниці Хрещення Русі, цікаво чи буде реація СБУ.

Кілька шокуючих заяв зробив учасник ходи, приуроченої до 1030-річниці Хрещення Русі, який представився послушником Почаївської лаври. Впродовж нетривалого інтерв’ю чоловік назвав українську мову – калічною, війну – братовбивчою та гріховною, разом з тим заявив, що ДНР-ЛНР допомагає Бог. Він підтвердив факт, що у лаврі часто бувають сепаратисти, а також, що там вони отримують допомогу, повідомляють Патріоти України.

Чи є чоловік на відео справді послушником у Почаївській лаврі на даний момент невідомо. Але самі почаївчани його заявами обурені: «Ось такі індивіди і складають негативну думку про місто Почаїв. Одні «спину гнуть», щоб сформувати позитивну думку про місто та місцевих і розвіяти міф про «оплот руского міра», інші – за допомогою кількахвилинного інтерв’ю всі ці зусилля зводять до нуля!» – зазначає депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця.


Опублікував: Тетяна Ісічук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...