Українська радіолокаційна станція зможе виявляти літаки у режимі "невидики" (відео)

Запорізьке державне підприємства Науково-виробничий комплекс Іскра повідомило про розроблення новітнього радіолокаційного комплексу, який зможе виявляти "літаки-невидимки" на величезній відстані.

Радіолокаційна станція МР 18. Фото: milnavigator.com.ua

На відео показана конструкція РЛС, процес розгортання її в робоче положення, пояснюється принцип роботи, а також бойові та комунікаційні можливості, повідомляє Ліга.Новини, передають Патріоти України.

Про створення МР-18 стало відомо у серпні 2016 року, коли в Міноборони заявили про завершення розробки цієї РЛС на замовлення однієї з азіатських країн і її можливе прийняття на озброєння у ЗСУ.

МР-18 здатна виявляти і супроводжувати повітряні об'єкти, в тому числі виконані за технологією "стелс" в умовах без перешкод і при впливі природних і організованих активних і пасивних перешкод.

МР-18 - розроблена на базі проекту МР-1 РЛС кругового огляду середніх і великих висот з цифровими антенними гратами, цифровим формуванням променів на прийом і передачу, цифровою фільтрацією сигналу і цифровою обробкою інформації.

Для МР-18 були розроблені приймачі з динамічним діапазоном 100 дБ.

Станція змонтована на базі вантажівки підвищеної прохідності, час переходу з похідного в бойовий режим - менше 5 хвилин, назад - близько 3 хвилин.

У жовтні 2016 року держкомпанія Укрінмаш і турецька фірма Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали договір про спільне виробництво на базі Укроборонпрому пасивної радіолокаційної станції.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...