Українська журналістка збила з ніг екс-президента США Біла Клінтона (фото)

Реакція на це від знаменитого американця просто шокує пересічних українців що звикли до надмірної манірності і чванства наших політиків.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише журналістка Svetlana Vertiy. Спилістику автора збережено повністю.

"Сначала я сбила с ног его, идущего в сопровождении ко входу в самолёт, оказалась в его объятиях, крикнула WOW!!!

Я охренела, если честно... Вхожу в самолёт наш и он опять сидит, машет мне рукой как давней знакомой (видели бы вы лица пассажиров и стюардесс при этом)..

Подозвал, спросил откуда я, поболтали об Украине. Ну, я уже не удержалась от просьбы "сфоткаться"!! После этого я стала "самым уважаемым пассажиром " на борту (после него!!!, конечно)))

P.S. Перекосило меня под впечатлением от произошедшего со мной!"


Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Российских военных будут бомбить самодельным оружием": Експерт розповів про сирійський "ніж в спину" Путіна (відео)

середа, 17 січень 2018, 8:56

Сергій Данилов розповів, як змінилася ситуація на фронтах в Сирії та чому для президента РФ Володимира Путіна починається новий етап цієї війни. Російська військова авіабаза Хмеймім в Сирії вже кілька разів за останній час зазнала атак, зокрема з боку ...

До пана на трускавки: Як ведеться українським заробітчанам-ягідникам за кордоном (фото)

середа, 17 січень 2018, 8:40

Збирач ягід є однією з найпопулярніших "професій" серед українських заробітчан, які їдуть за кордон у різні країни Європи. Чимало українців виїжджають за кордон на заробітки. Найпопулярніша професія – збирач ягід. "Факти" дізналися, скільки платять і я...