Українська журналістка збила з ніг екс-президента США Біла Клінтона (фото)

Реакція на це від знаменитого американця просто шокує пересічних українців що звикли до надмірної манірності і чванства наших політиків.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише журналістка Svetlana Vertiy. Спилістику автора збережено повністю.

"Сначала я сбила с ног его, идущего в сопровождении ко входу в самолёт, оказалась в его объятиях, крикнула WOW!!!

Я охренела, если честно... Вхожу в самолёт наш и он опять сидит, машет мне рукой как давней знакомой (видели бы вы лица пассажиров и стюардесс при этом)..

Подозвал, спросил откуда я, поболтали об Украине. Ну, я уже не удержалась от просьбы "сфоткаться"!! После этого я стала "самым уважаемым пассажиром " на борту (после него!!!, конечно)))

P.S. Перекосило меня под впечатлением от произошедшего со мной!"


Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

10 продуктів, від яких гарантовано відкладеться підшкірний жир

неділя, 25 березень 2018, 0:28

Дієтологи радять відмовитися від їжі, яка містить багато швидких вуглеводів. Дієтологи розставили акценти в градації вуглеводів, повідомляють Патріоти України. Про це у своєму блозі пише steaklovers. Подаємо статтю повністю та мовою оригіналу. "Диетоло...

Електронна черга та запис через інтернет: Чим турецька лікарня відрізняється від української

неділя, 25 березень 2018, 0:21

Старий турецький госпіталь в глибинці має чим вразити. Часто українські лікарні порівнюють з європейськими та визнають недоліки перших. Цікавим виявилося побувати в турецькій провінційній лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреват...