
Кораблі ВМС України, які залишились у Криму, використовуються росіянами як донори для кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації.
Про це заявив командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко, повідомляє "5 канал", інформують Патріоти України.
"Кораблі стоять окремо, їх виділили, як техніку іноземної держави. Але за нашими даними, вони існують як донори, їх розукомплектовують… У них (у росіян – ред.) постійно курсує "Сирійський експрес", великі десантні кораблі постійно на переходах в морі і той самий наш "Костянтин Ольшанський" використовується як корабель-донор. "Тернопіль", "Луцьк" використовуються для їхніх малих протичовнових кораблів, які несуть "вахту" біля наших газових родовищ", – зазначив він.
Раніше повідомлялося, що російські окупаційні війська в Криму зняли з захопленого українського корвета "Тернопіль" запчастини для ремонту малого протичовнового корабля "Єйськ", який входить до складу 68 бригади ВМФ РФ.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...