
Вчора президент своїм указом ввів у дію рішення РНБО № 37/2017 щодо нейтралізації загроз енергетичній безпеці України. Текст цього рішення містить один важливий абзац:
6) забезпечити тимчасово, до повного подолання кризових явищ в енергетиці, припинення експорту з України вугілля кам'яного марки антрацит, повідомляють Патріоти України з посиланням на UA.info.
ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?
Замість того, щоб нарощувати запаси антрациту, який не добувається на підконтрольній території України і від якого зі слів влади життєво залежить енергосистема держави, аж до повного колапсу; замість того, щоб з першого дня війни вживати заходів для відмови від поставок вугілля з боку окупанта, уряд виявляється спокійно торгував цим вугіллям - гнав його на експорт!
Обкласти населення здирницьким тарифом на базі ціни Роттердам+ (мотивуючи це необхідністю відмови від вугілля з зони АТО), ешелонами возити антрацит з окупованої території (зрозуміло, що контролю кількості вивезеного там немає), а під шумок продавати цю контрабанду на експорт. Як це назвати, як не злочин?
А тепер з покерфейсом ці люди шантажують нас, погрожуючи, що якщо не вести бізнес з ворогом, у нас в квартирах та лікарнях відключать світло.
Це злочин, до якого причетні перші особи держави. Винні усі, хто про це знав - навіть не лише безпосередні виконавці.
Колись прийдеться відповісти.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...