Українців стало значно більше

​ Зараз 90,6% громадян України вважають себе українцями за національністю.

Українців побільшалоПро це свідчать результати опитування головних соціологічних центрів (КМІС, Рейтинг, СОЦИС, Центр імені Разумкова), повідомляють Патріоти України.

Що стосується росіян, то ними себе вважають 6,3% громадян, а представниками інших національностей назвалися 2,7%.

При цьому, найчастіше українську національну ідентичність декларують молоді люди у віці від 18 до 24 років.

Більше того, згідно з опитуванням, кількість людей, які задекларували українську національну ідентичність, радикально збільшилася. Так, переписи населення 1989-го і 2001 років свідчили про проживання в країні 72,7 і 77,8%, відповідно українців, 22,1 і 17,3% росіян і 5,2 і 4,9% інших національностей.

Відзначається, що на нинішню національну структуру населення України істотно вплинули анексія Криму та окупація значної частини Донбасу, регіонів із традиційно високим відсотком етнічних росіян і представників інших національних груп.

Проте, різке зменшення кількості людей, у нинішньому році задекларували російську або іншу національну ідентичність, відбулося не тільки за рахунок окупації етнічно неукраїнських територій, оскільки на окупованих територіях залишилися не тільки росіяни, але й багато українців.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це займе дуже багато часу, але здійсненно": Експерт пояснив, як "викурюватимуть" ворога з Криму

понеділок, 29 травень 2023, 9:44

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив, що на півдні України сконцентровано приблизно 150 тисяч особового складу армії РФ. Під час контрнаступу ЗСУ частина з них буде тікати на окуповану Донеччину, решта - в ...

"Є закономірність": Експерт пояснив, чому Росія майже щодня запускає дрони-какмікадзе по Україні

понеділок, 29 травень 2023, 9:05

Рекордні запуски росіянами дронів-камікадзе "Shahed-136" по Україні можуть свідчити про те, що поставки до Росії цих безпілотників виведені на потоковий рівень, замість окремих партій, як раніше. Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олексан...