Про це свідчать результати опитування головних соціологічних центрів (КМІС, Рейтинг, СОЦИС, Центр імені Разумкова), повідомляють Патріоти України.
Що стосується росіян, то ними себе вважають 6,3% громадян, а представниками інших національностей назвалися 2,7%.
При цьому, найчастіше українську національну ідентичність декларують молоді люди у віці від 18 до 24 років.
Більше того, згідно з опитуванням, кількість людей, які задекларували українську національну ідентичність, радикально збільшилася. Так, переписи населення 1989-го і 2001 років свідчили про проживання в країні 72,7 і 77,8%, відповідно українців, 22,1 і 17,3% росіян і 5,2 і 4,9% інших національностей.
Відзначається, що на нинішню національну структуру населення України істотно вплинули анексія Криму та окупація значної частини Донбасу, регіонів із традиційно високим відсотком етнічних росіян і представників інших національних груп.
Проте, різке зменшення кількості людей, у нинішньому році задекларували російську або іншу національну ідентичність, відбулося не тільки за рахунок окупації етнічно неукраїнських територій, оскільки на окупованих територіях залишилися не тільки росіяни, але й багато українців.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...