Українців стало значно більше

​ Зараз 90,6% громадян України вважають себе українцями за національністю.

Українців побільшалоПро це свідчать результати опитування головних соціологічних центрів (КМІС, Рейтинг, СОЦИС, Центр імені Разумкова), повідомляють Патріоти України.

Що стосується росіян, то ними себе вважають 6,3% громадян, а представниками інших національностей назвалися 2,7%.

При цьому, найчастіше українську національну ідентичність декларують молоді люди у віці від 18 до 24 років.

Більше того, згідно з опитуванням, кількість людей, які задекларували українську національну ідентичність, радикально збільшилася. Так, переписи населення 1989-го і 2001 років свідчили про проживання в країні 72,7 і 77,8%, відповідно українців, 22,1 і 17,3% росіян і 5,2 і 4,9% інших національностей.

Відзначається, що на нинішню національну структуру населення України істотно вплинули анексія Криму та окупація значної частини Донбасу, регіонів із традиційно високим відсотком етнічних росіян і представників інших національних груп.

Проте, різке зменшення кількості людей, у нинішньому році задекларували російську або іншу національну ідентичність, відбулося не тільки за рахунок окупації етнічно неукраїнських територій, оскільки на окупованих територіях залишилися не тільки росіяни, але й багато українців.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Міноборони, Митниця, Податкова, Коломойський, Аваков, мер Чернігова: ​Рейтинг ТОП-12 звільнень, обшуків, вироків та підозр 1 лютого, - Бутусов

четвер, 2 лютий 2023, 9:40

Єрмак та Татаров посилюють контроль, американцям демонструють показушні обшуки. Рейтинг ТОП-12 звільнень, обшуків, вироків та підозр 1 лютого: підозри за корупцію в Міноборони, Єрмак та Татаров посилюють контроль, американцям демонструють показушні о...

Вибити ворога із України: Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

четвер, 2 лютий 2023, 9:28

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" у поставках військової техніки і в процесі ...