"Украина - да, есть, а "Донецкой республики" нет": Як "громадянина ДНР" "опустили" на російській митниці, - Злий Одесит

"Громадянину молодої республіки" популярно пояснили, що існує тільки Україна, а "ДНР" знаходиться тільки у його фантазіях.

Навіть російські митники знають, що "ДНР" немає. Фото: 112 Україна.

"Буду честен - обожаю подобного рода истории, когда граждан низависимай и працветающей риспублики "ДэНээРия" опускают их же кровные, скрепные братья и сестры! И подобного рода истории, стоит отметить, весьма и весьма показательны", - написав блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

В общем, решил тут один гордый республиканец съездить в россиюшку на машине с номерами ДэНыРо, а ему там не только сказали, что в графе страна проживания и отправления нужно указывать не три злосчастные буквы, а Украина, но и объяснили, что товарисчъ не дружит с головой, ибо такого недообразования на карте мира как "ДэНээРия" не существует, а сам он шизофреник.

Украина - да, есть, а "ДНР" нет и, будет ли вообще в ближайшее время, - ещё тот вопрос. В общем, выводы делайте сами, а вот этот инцидент сделал мой день. Не думал, что когда-нибудь это скажу, но спасибо безымянной таможеннице РФ!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В Італії хочуть допитати Путіна через можливе фінансування "Коза ностри"

субота, 24 червень 2017, 22:01

Адвокат італійського генерала Маріо Морі запропонував допитати президента Росії Володимира Путіна, який у суботу відправився в окупований Крим, у рамках гучного судового процесу у справі "переговори Італійської держави - Мафія". Морі проходить у справі...

Каліфорнієць зробив популярною свою 9-місячну доньку завдяки неймовірним фото в соцмережах.

субота, 24 червень 2017, 21:54

Тільки справжній люблячий татусь здатен зробити настільки милі фото. За своє ще зовсім маленьке життя дівчинка разом з татом приміряла безліч образів: від балерини до відра смаженої курятини. За словами чоловіка, він буде продовжувати робити фото, поки...