"Украинскому государству не стоит впускать на свою землю китайцев": Політолог заявив, що Китай дуже небезпечний для України

Китайці "м'яко стелять, але дуже жорстко спати", вважає політолог. Він впевнений, що в Україну також не можна пускати і мусульман.

Директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін вважає, що комуністичний Китай дуже небезпечний для України, китайці "м'яко стелять, але дуже жорстко спати", передають Патріоти України.

Китай является опасным государством, где по-прежнему действует очень мощная модель триад, которая соединилась с коммунистически-чекистским режимом, рассказал эксперт на чате в Главреде.

По словам собеседника, Украине не нужен Китай, потому что это абсолютно чужая для нас цивилизация.

"Мы должны его изучать, брать оттуда все лучшее. Но находиться лучше подальше от него. У нас не один путь с Китаем: у нас — свой, у китайцев — свой", — заявил аналитик.

Политолог подчеркнул, что Украина — православное европейское государство, славянское государство, государство русичей, а Китай — азиатское государство, которое поклоняется дракону, поэтому пусть себе развивается в "своей песочнице".

"Пусть себе скупают африканские страны, если у них есть лишние деньги. Как известно, то же самое делал Советский Союз и некоторые другие страны, но ничем хорошим эта скупка лузеров никогда не заканчивалась. Тем более, сейчас, когда наступает эпоха пятого и шестого технологических укладов", — сказал Соскин.

"Для Украины главное — не впускать на свою территорию китайцев, как и мусульман. Украинская земля — это богатство Руси-Украины, и она должна только нам принадлежать", — добавил экономист.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Міністр оборони Великої Британії оцінив, чи зможуть ЗСУ повернути Криму до кінця року

п’ятниця, 2 червень 2023, 13:53

Існує реальна можливість того, що Україна цього року зможе успішно повернути Крим. У російських сил зараз закінчилося озброєння, необхідне оборони півострова. Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес в інтерв'ю виданню The Washington Pos...

Частина мафіозі виявилася патріотами: Війна порушила зв'язки злочинних світів України та РФ, - ЗМІ

п’ятниця, 2 червень 2023, 13:42

Переважна більшість українських злочинців, які підтримували зв'язок з Росією до широкомасштабного вторгнення, стала на бік України. Але є і ті, хто продовжує співпрацювати з РФ. Про це розповів на умовах анонімності одеський контрабандист виданню Eurac...