Унікальна українська розробка: Тяжкий механізований міст, який може витримати танк "Абрамс"

​На Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2017» ТОВ «171 Чернігівський ремонтний завод» представило розробку, виготовлену для потреб інженерних підрозділів.

Фото: zonwar.ru.На Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2017» ТОВ «171 Чернігівський ремонтний завод» представило розробку, виготовлену для потреб інженерних підрозділів. Це важкий механізований міст ТММ-3М на базі модернізованого автомобіля КрАЗ. Суттєвого вдосконалення зазнало його базове шасі, а також гідравлічне обладнання, що значно підвищило надійність експлуатації і прохідність машини. Повна маса такого автомобіля разом з фрагментом моста становить 20 тон, передають Патріоти України з посиланням на «Информационное Сопротивление».

До складу ТММ-3М входять чотири прольоти, довжина кожного з яких становить 10,5 метра. Важкий механізований міст здатний перекривати водні перешкоди шириною 40 метрів і глибиною до 3 метрів. До речі, розкладанням моста можна управляти дистанційно за допомогою виносного пульта на відстані до 30 метрів. Дублювання цієї важливої функції передбачено на випадок, якщо вийде з ладу основне обладнання, розташоване в кабіні.
Змонтований міст може витримувати навантаження до 60 тон. І це, за словами технічного директора заводу Дмитра Колесника, ще не межа. Зараз підприємство активно співпрацює з провідними науково-дослідними установами України для збільшення цієї характеристики до 70-80 тон, що цілком реально. Як показує досвід експлуатації ТММ-3М в одній з країн Балтії, по ньому може переправлятися і важка бронетехніка, наприклад, танк «Абрамс».
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Тяжелые времена впереди: карантин в Украине может быть продолжен до 15 мая", - Геращенко

середа, 1 квітень 2020, 14:24

"Эти цифры статистики, не велики относительно стран ЕС и США, где счёт инфицированным пошёл уже на сотни тысяч. Но эти цифры не должны никого успокаивать. Иммунитет украинцев не сильнее иммунитета китайцев, итальянцев или американцев. Инфицированных Co...

"Якщо Зеленський хоче врятуватися й урятувати країну, він усе більше дрейфуватиме в бік Порошенка й Вакарчука", - Портников

середа, 1 квітень 2020, 13:28

Президенту доведеться ігнорувати й дурість потенційних виборців, і нападки недавніх покровителів. "Позачергова сесія Верховної Ради продемонструвала, що в політичному житті країни починається період ситуативних коаліцій. Президент по суті більше не має...