"Уровень, конечно, подплинтусный": У мережі підняли на сміх "поважного" гостя в "ДНР" (фото)

В "ДНР прийняли на високому рівні" кандидата в президенти Малі.

"Міжнародна зустріч" в "ДНР". Фото: Facebook

Так званий омбудсмен "ДНР" Дарина Морозова провела "міжнародну зустріч" з одним з кандидатів в президенти Малі, повідомляють Патріоти України.

Як пише політолог Олексій Голобуцький в Facebook, таким чином донбаські терористи "зображують свою важливість".

"Это - омбудсмен "ДНР" на важнейшей международной встрече: с одним из кандидатов в президенты Мали (это там, где Сахара, суннитская часть Мали контролировалась союзниками Аль Каиды) обсуждают , вероятно, проблемы то ли людоедства в "молодых республиках", то ли правильной организации терактов..." - сказано в повідомленні.

На думку Голобуцького, такі "встречи" демонструють "подплинтусный" рівень терористів. "У донбасских террористов те же рефлексии, что у всего "русского мира": надуть щёки, изобразить важность в масштабах целой планеты. То у них венесуэльские студенты массово рвутся учиться в Донецке, теперь вот африканский кандидат благословения испросить приехал. Уровень, конечно, подплинтусный - но недореспубликам хватает, кажется", - зробив висновок політолог.

Користувачі в коментарях іронізують на рахунок "зустрічі".

"Как у вас там сеют брюкву - с кожурою али без? И посол ответил - Йес!" - написала Тетяна Яремчук.

"Привез холодец попробовать с обезьян", - іронізує Лесик Анатолій.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Місто без стереотипів": У Запоріжжі затримали кількох нападників на ЛГБТ-акцію (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 16:49

"Опоненти" спробували напасти на ЛГБТ-активістів по закінченню заходу, коли тих розсаджували по автобусах. Низкою інцидентів відзначилася ЛГБТ-акція "Місто без стереотипів", яка відбувалася на площі Фестивальній у Запоріжжі сьогодні, 20 вересня, переда...

Красиво жити не заборониш: У Харкові помітили рідкісний елітний автомобіль

неділя, 20 вересень 2020, 16:24

Авто може розганятися до «сотні» за 4,3 секунди, при цьому максимально можлива швидкість автомобіля сягає до 348 км/ч. «Який ексклюзив завітав у Харків!.. За деякою інформацією, таких автомобілів всього три на весь світ, а вартість становить близько 40...