В Японії створили страшну електронну чупакабру (відео)

​Японські селяни з сільськогосподарського кооперативу Кісаразу-ші побудували робота для відлякування тварин, які шкодять посівам.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Naked Science.

Робот схожий на вовка. Він вкритий щільним хутром і має ікла. За розмірами він також близький до невеликого вовка: у довжину сягає 65 см, у висоту — 50 см.

Робота обладнали червоними LED-очима та системою імітації звуків - виття, пострілів, людського голосу та низки інших. Комплекс має вбудовані інфрачервоні датчики, які активуватимуть опудало в разі наближення тварин (або людей). В інший час робот перебуватиме в неактивному енергозаощаджуючому режимі.

Перший дослідний екземпляр роботизованої "чупакабри" вже пройшов успішні випробування - поруч із опудалом не зафіксували жодних ознак присутності диких тварин. Щоправда, такий робот коштуватиме селянам 200 тис. ієн ($1,8 тис.).

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело