В Ярославлі, суд виніс вирок чоловіку, який згвалтував свого приятеля

Молоді люди познайомилися в наркологічній клініці під час лікування, але на такий поворот долі постраждалий аж ніяк не розраховував.

За версією слідства, в кінці літа обвинувачений розпивав алкоголь зі своїм знайомим в одному з дворів на вулиці Чкалова в Ярославлі. Захмелівши, потерпілий впав на землю, і у нього оголилася п'ята точка. Таке видовище порушило другого чоловіка, і він вирішив задовольнити свою сексуальну потребу. Скориставшись безпорадним становищем товариша, обвинувачений затягнув хлопця в кущі і зґвалтував.

Молоді люди познайомилися в наркологічній клініці під час лікування. Відомо, що обвинувачений жив з дівчиною і в момент скоїння злочину не мав роботи. Суд дав 27-річному чоловікові дворічний термін у колонії загального режиму.

Опублікував: Церковний Цинік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 28 лютого. Навіщо цього дня приносили з лісу гілочки сосни чи ялини

середа, 28 лютий 2024, 7:05

28 лютого в православному календарі день пам’яті преподобного Василя Сповідника. Преподобний Василій був монахом і аскетом, який виступав проти іконоборчого руху, що відбувався в Візантії в 8-9 століттях. Його відстоювання права на використання ікон у ...