В Ірані знайшли давно втрачену мумію шаха (фото 16+)

Останки були знайдені під час реконструкції меморіального комплексу Шах-Абдул-Азім в місті Рей.

Іран. Фото: ЗМІ

В

Ірані на місці поховання передостаннього Шаха Рези Пехлеві знайдена мумія, повідомляють Патріоти України з посиланням на socportal.info.

Імовірно, це тіло самого шаха, місцезнаходження якого раніше не було відомо.

Останки були знайдені під час реконструкції меморіального комплексу Шах-Абдул-Азім в місті Рей. Реза Пехлеві зрікся престолу і в 1944-му році помер у вигнанні в Південній Африці.

У 1950-му році його син, Мохаммед Реза Пехлеві, побудував неподалік від меморіального комплексу мавзолей Рези Пехлеві, але в 1980-му році, після ісламської революції, він був зруйнований. Саме ж тіло знайдено не було - вважалося, що його в 1979-му році забрав син шаха.

На думку голови Ради з культурної спадщини Тегерана Хассана Халілабаді, мумія може бути тілом покійного шаха.

Саме тіло буде перепоховане після того, як його вивчать експерти. Онук шаха, який нині мешкає в США наслідний принц Реза Пехлеві, в Твіттері велів Ірану «нічого не приховувати».

Знайдена в Ірані мумія. Фото: socportal.info


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Не здивуюся, коли незабаром усі ці усики і ломаченки ходитимуть Києвом із російським прапором під собаче підгавкування тисяч ватників", - журналіст

п’ятниця, 17 січень 2020, 18:00

Для них не існує України. Є лише їхній квартал. "Більшість українських спортсменів - "ватники". Досить подивитися їхні сторінки у соціальних мережах. Інакше і бути не могло. Український спорт досі є практично незайманим заповідником "совка", зберігаючи...

"Грязные вбросы, или Зачем политиков называют геями и педофилами", - Береза

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:28

"Меня утомила ситуация, когда вместо аргументированной критики и указания на ошибки, политика пытаются дискредитировать, обгадить или просто скомпрометировать. Целью является уже не исправление ошибки или улучшение ситуации, а желание обмазать дерьмом ...