
Поволі переходити від централізованого гарячого водопостачання на користь автономного - будинкового, квартального або районного - пропонує віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передають Патріоти України.
Таким чином, за словами чиновника, можна уникнути проблеми відсутності гарячої води в літній період. У багатьох містах на сьогодні централізоване водопостачання вже практично відсутнє, зазначив міністр. При цьому обрати той чи інший варіант водопостачання повинні органи місцевої влади.
У великих містах, як Київ, Львів, Одеса, Харків, Донецьк, система централізованого гарячого водопостачання найбільш економічно вигідна через велику концентрацію населення, розповів директор аналітично-дослідницького центру Інститут міста Олександр Сергієнко.
Але є інший аспект, що стосується невеликих міст, де населення залежить від котельні, яка обслуговує велике підприємство. І у випадку, коли підприємство припиняє роботу, місто залишається і без тепла, і без води. Там доцільне і потрібне автономне опалення.
А така ініціатива урядовців - це відсутність бажання вкладати кошти в ремонт теплових мереж і модернізацію ТЕЦ, вважає експерт. І коли всі мережі будуть в належному стані, кращої альтернативи централізованому водопостачанню немає, зазначив він.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...