"В Конгресс поступил проект закона об импичменте Трампу", - Олег Пономар

Але, як прогнозується, розслідування спецпрокурора Мюллера щодо підозр у змові членів передвиборчого штабу Дональда Трампа з російськими спецслужбами менше року не займе.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Наш емоційний тиждень завершується - п'ятниця. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Пару слов про Раду снова:
Медицинская реформа, которой оказывается колоссальное сопротивление, отложена до осени. Остальное всё о нашей Раде я написал во вчерашних постах. Наша Рада могла бы быть на порядок эффективнее и тогда реформы в стране продвигались бы быстрее. Но, если выборы сегодня, то новый состав Рады будет еще более антиреформаторским. Вот такая вот гипербола получается). Надеемся на более продуктивную осень.

- #RussiaGate.
То, о чем я писал три месяца назад, сбывается и мы уже имеем громкие события - на рассмотрение Конгресса представлен проект импичмента Трампу. Как мы и прогнозировали, - за препятствование правосудию. Но опять же повторю - не ждите быстрой истории. Расследование Мюллера менее года не займет.

- Понизим немного градус новостей:
Компания Agrofusion, крупнейший украинский вертикально интегрированный производитель томатной пасты, в следующем месяце введет в эксплуатацию новый завод.
Литва: компания LDT подписала торговое соглашение на поставку СПГ (газ) из США - это уже второй контракт".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спокуса "сильної руки", пандемія та хронічні хвороби українського суспільства

субота, 4 квітень 2020, 6:24

Українське суспільство — це суспільство, в якому постійно виникають турбулентності. Воно звикло до них. Загалом, перманентний стан кризи став для нашого соціуму звичним. Можна довго перелічувати різноманітні суспільні потрясіння, пережиті нами за 30 ро...

"Якщо обмеження триватимуть більше двох місяців, країну чекає катастрофа", - Учайкін

субота, 4 квітень 2020, 6:08

Після двох місяців карантину почнеться голод та боротьба за життя, переконаний експерт. Кабмін посилив карантинні заходи в Україні, в зв'язку з пандемією коронавіруса. Але тривалий локдаун через розповсюдження COVID-19 не закінчиться для України нічим ...