"В киевском магазине пойман вор. Когда сигналка сработала, попытался бежать. Выяснилось, что у вора удостоверение сотрудника МВД", - блогер (фото, відео)

Сьогодні поблизу Центрального залізничного вокзалу столиці сталася спроба пограбування магазину військового спорядження.

Сергій Артухов. Фото: http://informator.news

Згідно повідомлення у магазині спорядження на Старовокзальній злодій спробував винести дві пари штанів 5.11 з незнятими магнітами в сумці, зазначають Патріоти України з посиланням на "Інформатор".

Коли ж сигналка на вході спрацювала, він спробував втекти, але був затриманий співробітниками магазину, що зуміли його наздогнати.

На цей момент достовірність документів, які були у крадія непідтверджена.

При подальшому розвитку ситуації з’ясувалося, що у злодія при собі було посвідчення співробітника МВС, – повідомили у торговому закладі.

Продавці припускають, що чоловік ймовірно понадіявся на те, що система «протиугонки» не спрацює як треба.Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нефть российской экономике уже не поможет", - Рабинович

вівторок, 25 вересень 2018, 15:25

"В 2013 году цена на нефть была 110 дол. за баррель, а слабый экономический рост, последовавший за чудовищной рецессией 2008/2009 гг., тогда замедлился до 1,3%, с отрицательной динамикой от квартала к кварталу", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, п...

"Миф о талонах, или О чем фанаты СССР не любят вспоминать", - Мирович (фото)

вівторок, 25 вересень 2018, 14:41

"Уже, честно говоря, надоело читать комментарии любителей СССР о том, что все годы существования Союза граждане этой страны жили богато и привольно, товаров в магазинах было вдоволь, а потом Союз распался и люди начали питаться по талонам, которые норм...