У мережу виклали вражаючі старовинні гравюри з Мукачівським замком

Родзинка Закарпаття – "Паланок" - колись був форпостом Угорського королівства.

Мукачівський замок "Паланок" у XV-XVI ст. Фото: Facebook

Перші згадки про фортецю у Мукачеві датуються ще ХІ століттям, а точна дата заснування замку досі не відома, повідомляють Патріоти України. Фото старовинних гравюр замку Паланок завантажили користувачі спільноти "Мукачівський історичний музей" у мережі Facebook.

На гравюрах замок зображений у різні історичні періоди, починаючи з Х століття та закінчуючи ХІХ століттям.

Серед них - замок у період австро-турецьких війн, облога замку австрійськими військами, різні етапи розбудови фортеці.

Колись одна з найважливіших фортець в королівстві Угорщина, замок Паланок в даний час є одним з об'єктів українського туризму.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:00

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому...

"8 КамАЗів "300-их": Мер Мелітополя Федоров розповів про неймовірні втрати окупантів

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:53

Українські захисники продовжують знищувати окупантів. Втрати ворога настільки великі, що навіть своїх "трьохсотих" росіянам доводиться перевозити насипом у вантажівках. Так, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами....