"В общем, загнивают, римляне. Не идут в ногу со временем": Блогер про принципову різницю між Києвом і Римом

В історичній частині столиці Італії немає жодного "скельця", жодного сучасного бізнес-центру - римляни оберігають традиційну архітектуру міста від так завного "осучаснення".

Фото: Турпром."Чому в історичній частині Риму немає жодного "скельця", жодного т.зв. сучасного бізнес - центру, який би не відповідав єдиному архітектурному простору. Причому, навіть, якщо цей бізнес з "... Божим благословенням або людським обличчям ... (одесити зрозуміють)", - пише на своїй сторінці у Фейсбук політик Дмитро Співак, передають Патріоти України.

"Никому даже в голову такое не может прийти. Весь исторический ареал бесценен и принадлежит многим поколениям. Его хранят для потомков. Его оберегают от осовременивания, как зеницу ока. Более того, даже самые дорогие бутики и всемирно известные бренды считают особым шиком снимать помещения под свои магазины именно в старых исторических кварталах и реставрированных постройках.

Они не пытаются "договориться" и изменить фасад или навесить какую-то неоновую рекламу, разрушающую единый ансамбль этой площади. Во многих магазинах сохранены даже двери, ставни и окна. А вся их гламурная дороговизна и современное великолепие - внутри. Там можно дать волю дизайнерской фантазии и полёту мысли.

А вот снаружи - табу. Снаружи исключительно аутентичность и дань истории. Да и просто, уважение к традициям и неукоснительное следование Закону. Все очень просто. Зато, количество мерседесов S-класса, Audi A-8, Лексусов, Рендж Роверов, Bently и других подобных средств передвижения в разы меньше, нежели на дорогах наших городов.

Как говорится, почувствуйте разницу. В общем, загнивают, римляне. Не идут в ногу со временем. Отстают от нас по всем статьям..."

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Три області Росії у вогні! ЗСУ накрили дронами важливий завод. Знищили топлітак. І це ще не все

середа, 28 лютий 2024, 8:05

Українські захисники запустили безпілотники одразу по трьох областях Російської Федерації. ЗСУ влучили у важливі цілі окупантів. Про це розповів політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов. Куди саме завдали удару? Як це відобразиться на Росії? Як...

Народні прикмети на 28 лютого. Навіщо цього дня приносили з лісу гілочки сосни чи ялини

середа, 28 лютий 2024, 7:05

28 лютого в православному календарі день пам’яті преподобного Василя Сповідника. Преподобний Василій був монахом і аскетом, який виступав проти іконоборчого руху, що відбувався в Візантії в 8-9 століттях. Його відстоювання права на використання ікон у ...