В Одесі скандал навколо поліцейських-сепаратистів: Саакашвілі вимагає негайно розібратися

Губернатор Одещини говорив із Головою національної поліції та вимагав відсторонення від обов'язків цих співробітників.

Михайло Саакашвілі. Фото: соцмережі.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі відреагував на скандал з одеськими поліцейськими, яких викрили у розміщенні антиукраїнських записів у соціальних мережах. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

Я дуже пишаюся новими одеськими поліцейськими, багатьох із них знаю особисто та можу підтвердити, що в цілому, це дуже чисті та патріотично налаштовані люди! Тому мене дуже занепокоїла поява у мережі деяких антидержавних заяв декількох нових одеських поліцейських. Я говорив із Головою національної поліції та вимагав відсторонення від своїх обов'язків цих співробітників.

Хатія в свою чергу обіцяла провести ретельне службове розслідування. Ми кожного дня проявлятимемо пильність, щоб сепаратистські або корупційні бацилли не закрались у здоровий організм нової поліції і якщо їх виявимо, то будемо викорінювати швидко та ефективно. Сепаратистам та посібникам ворога, який вбиває українців/ місце за ґратами, а не на держслужбі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.