В Одесі скандал навколо поліцейських-сепаратистів: Саакашвілі вимагає негайно розібратися

Губернатор Одещини говорив із Головою національної поліції та вимагав відсторонення від обов'язків цих співробітників.

Михайло Саакашвілі. Фото: соцмережі.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі відреагував на скандал з одеськими поліцейськими, яких викрили у розміщенні антиукраїнських записів у соціальних мережах. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

Я дуже пишаюся новими одеськими поліцейськими, багатьох із них знаю особисто та можу підтвердити, що в цілому, це дуже чисті та патріотично налаштовані люди! Тому мене дуже занепокоїла поява у мережі деяких антидержавних заяв декількох нових одеських поліцейських. Я говорив із Головою національної поліції та вимагав відсторонення від своїх обов'язків цих співробітників.

Хатія в свою чергу обіцяла провести ретельне службове розслідування. Ми кожного дня проявлятимемо пильність, щоб сепаратистські або корупційні бацилли не закрались у здоровий організм нової поліції і якщо їх виявимо, то будемо викорінювати швидко та ефективно. Сепаратистам та посібникам ворога, який вбиває українців/ місце за ґратами, а не на держслужбі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пам'ятаєте, як було з афганцями? З воїнів АТО намагаються зробити ізгоїв" - волонтер

середа, 20 вересень 2017, 15:38

У першу чергу, вважає волонтер, потрібно повертати суспільство до фронтовиків, бо багато людей роблять вигляд, що війни не існує. Заява головного психіатра Міноборони про те, що "93% учасників АТО є потенційною загрозою для суспільства і потребують лік...

В нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

середа, 20 вересень 2017, 13:53

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:В нашій країні все просто чудово!Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти д...