У ПАР зафільмували таємничу собаколюдину (відео)

Очевидець, якому попалась на очі людина-пес, зняв його з вікна свого автомобіля.

Скріншот

Істота бігала разом зі зграєю бездомних собак. Виглядала вона, як звичайна людина, що пересувається на карачках. Патріоти України зазначають, що всі собаки приймають його за свого.

Подивившись відео, користувачі мережі вирішили, що це - легендарний кріптід, який виглядає як високий худорлявий чоловік з повадками звіра. Кажуть, що це міфічна істота рухається як собака, здатна біжучі розвивати величезну швидкість, а крім того може запросто загризти людину. Однак академічною наукою існування таких істот не доведене.

Загадковим персонажем виявився дев'ятнадцятирічний Філіп Оліфант. Хлопець страждає від розладу психіки. Він дуже любить собак, тому дуже багато часу проводить з ними і поводиться так само.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело