
У квітні 2017 року українці отримають нові платіжки за газ, в яких буде вказано не тільки використаний обсяг блакитного палива, але і його витрата в одиницях енергії, нагадують Патріоти України.
Зокрема, крім куб. м в квитанції буде надана інформація і про такі одиниці виміру:
- КВтгод;
- Гігакалорії;
- Мегаджоулі
Ці дані будуть носити тільки ознайомчий характер. Оплачувати спожитий газ українці будуть за кількістю використаних кубометрів

Однак пізніше споживачів переведуть на оплату за спожиті енергетичні одиниці в кВтгод.

Як розраховується вартість газу в залежності від його енергетичної цінності
Ціна на газ повинна залежати від його якості. Впровадження такої практики дозволить привести систему комерційних розрахунків України за газ у відповідність з третім енергетичним пакетом Європейського Союзу. Споживачі будуть платити за спожиту енергію, а не за обсяг палива.
"Для визначення спожитого обсягу енергії буде використана формула: Е = V? H, де Е - це обсяг спожитої енергії, V - об'єм спожитого газу, приведений до стандартних умов, Н - середньозважене значення вищої теплоти згорання газу. Що стосується обсягу газу, то він вимірюється традиційними газовими лічильниками, тобто українським споживачам не доведеться міняти прилади обліку ", - повідомили в прес-службі" Київоблгаз".
Як повідомлялося раніше, Кабмін запропонував переглядати ціни на природний газ для побутових споживачів і релігійних організацій раз на півроку - 1 квітня і 1 жовтня.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...