"Важливі не твердження Ващиковського, а те, що він вважав, ніби антиукраїнська риторика допоможе йому втриматися на посаді", - Портников

Відставка міністра закордонних справ Польщі не створює передумов для миттєвого поліпшення польсько-українських відносин.

Вітольд Ващиковський. Фото: Рейтерс.

Антиукраїнська риторика, до якої вдався міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський незадовго до своєї відставки, – небезпечна тенденція. Про це написав у Facebook політичний оглядач Віталій Портников, передають Патріоти України.

"Зараз почнуть стверджувати, що відставка Вітольда Ващиковського з посади міністра закордонних справ Польщі створить можливості для поліпшення українсько-польських взаємин. Однак для мене важливим є не те, що стверджував Ващиковський. А те, що перед загрозою відставки він вважав, що антиукраїнська риторика допоможе йому втриматися на посаді. Це – небезпечна тенденція", – уважає Портников.

На його думку, обговорювати шанси на поліпшення відносин між країнами потрібно з урахуванням цієї тенденції.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Совки свято верят в существование "великой отечественной войны", - Анти-Колорадос

понеділок, 23 липень 2018, 20:28

У липні 1937 року Японія почала своє вторгнення на континент, яке за масштабами бойових дій і по площі захоплених територій не поступалася тому, що Німеччина зробила пізніше. Але звичайний курс історії про це нічого не говорить. "Достаточно посмотреть ...

Засвітилася на сепаратистському шабаші: З'явилися скандальні подробиці про витівки російської шпигунки на Донбасі (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:15

Виступи Бутіної на проросійських мітингах на території України у 2014 році є непрямим підтвердженням виконання завдань спецслужб РФ. Затримана в США за підозрою у шпигунстві росіянка Марія Бутіна в 2014 році закликала жителів окупованих Донецької і Луг...