За словами фахівців, зовнішність прибульців одночасно схожа на людську і ні. Це спровоковано відмінністю місця існування, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
В першу чергу, вчені розповіли про зростання. Він не такий, як вважалося раніше, а набагато більший. Більшість людей вважає гуманоїдів низькими, що сягають лише 130 сантиметрів. Але, на думку фахівців, їх зріст може бути два-три метри. Різниця значна.
Крім того, вчені розповіли про очі інопланетян. Те, що вони великі, швидше за все, правда. Але мало хто думає, що вони чорні і зовсім не мають білків. Це потрібно для уловлювання і перерозподілу світла. У всьому іншому очі гуманоїдів схожі на людські.
Вуха, на думку вчених, також повинні бути довгими і звисати. Потилиця інопланетян масивна, а підборіддя майже немає.
Чому вчені бачать інопланетян саме такими і на що вони спираються у своїх судженнях, вони так і не розповіли.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...