Вчені назвали несподіваний фактор, який призвів до появи на Землі людини

​Еволюція людства, ймовірно, відбувалася випадково, а не в наслідок змін клімату.

До такого висновку прийшли вчені Університету Джорджа Вашингтона в США, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вважається, що рід Homo виник 2,5-2,8 мільйона років тому, коли стався спалах видоутворення. Існуючі теорії припускають, що це сталося завдяки глобальній зміні клімату.

Однак вчені з США змоделювали еволюцію живих істот на землі, відкинувши сторонні фактори, і їх дослідження показало, що спалах видоутворення міг бути випадковим. Вченим також вдалося встановити, що змодельований ними спалах видоутворення цілком міг привести до появи людини. На думку дослідників, це може повністю поміняти теорію виникнення роду Homo.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело