Вчені поділились секретом щастя

​Щедрість та трата грошей на близьку вам людину змусить відчувати себе щасливішими.

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent, вчені розділили досліджуваних на дві групи, одній з яких запропонували витратити гроші на інших людей: купити їм подарунок або погодувати обідом.

Пізніше, дослідники з університету Цюріха встановили, що мозкові нейрони, пов'язані з щедрістю, активували нейрони у вентральному стріатумі, відомому як "центр винагороди". Зокрема, цей процес був дуже активний у експериментальній групі, яка діяла великодушно.

Виходить, що учасники, які віддавали, ставали більш щасливими. Дані також показали, що коли люди вели себе щедро, області мозку, відповідальні за винагороду, щастя та співпереживання, ставали активними.

"Ми знаходимо, що публічна обіцянка бути щедрим ефективно стимулювала щедру поведінку та щастя." Наше дослідження містить поведінкові та нейронні докази, які підтримують зв'язок між щедрістю та щастям ", - пишуть дослідники.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Разворот сейчас намечается не только на фронте. В российской экономике тоже", - Фурса

п’ятниця, 12 серпень 2022, 0:33

"Санкции не работают, говорили они…. Санкции не работают, говорят россияне и полезные идиоты Кремля в Европе. Но при этом, почему то, очень настойчиво требуют переговоров. Прямо из кожи вон лезут, пугают апокалипсисом, лишь бы выйти из войны, которую с...