Вчені поділились секретом щастя

​Щедрість та трата грошей на близьку вам людину змусить відчувати себе щасливішими.

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent, вчені розділили досліджуваних на дві групи, одній з яких запропонували витратити гроші на інших людей: купити їм подарунок або погодувати обідом.

Пізніше, дослідники з університету Цюріха встановили, що мозкові нейрони, пов'язані з щедрістю, активували нейрони у вентральному стріатумі, відомому як "центр винагороди". Зокрема, цей процес був дуже активний у експериментальній групі, яка діяла великодушно.

Виходить, що учасники, які віддавали, ставали більш щасливими. Дані також показали, що коли люди вели себе щедро, області мозку, відповідальні за винагороду, щастя та співпереживання, ставали активними.

"Ми знаходимо, що публічна обіцянка бути щедрим ефективно стимулювала щедру поведінку та щастя." Наше дослідження містить поведінкові та нейронні докази, які підтримують зв'язок між щедрістю та щастям ", - пишуть дослідники.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. США спіймали Росію на гарячому. Кремль лютує. Пазли складаються: Як застосування Москвою своєї космічної зброї пов'язане з аншлюсом Білорусі та завоюванням України, - експерт

субота, 27 листопад 2021, 9:00

"Управління зі зв'язків з громадськістю космічного командування США на базі Космічних сил вштаті Колорадо повідомило, що Росія випробувала протисупутникову ракету прямого удару 15 листопада 2021 року. Вона знищила старий радянський супутник «Космос-140...

Зачем рептилоиды чипировали Путина и что же теперь будет? - Рибніков

субота, 27 листопад 2021, 6:30

Вероломное нападение Украины на Россию под угрозой... Вероломное нападение Украины на Россию под угрозой. На этой неделе рептилоиды насовали в передний проход президента России Владимира Владимировича Путина два шприца мелкодисперсных чипов с простатит...