Вчені пояснили, як саме солодощі шкодять організму

​Споживання тістечок і тортів називають солодким самогубством. Компоненти, що містяться в магазинних солодощах, здатні викликати незворотні процеси і призвести до смерті.

Список найшкідливіших інгридієнтів представляють Патріоти України.

Маргарин. Промисловий маргарин часто містить трансжири. Коли вони накопичуються, організм реагує алергією, безпліддям або онклогією.

Крохмаль. Цей складник перешкоджає засвоєнню йода та інших мікроелементів. Тому виникає загроза раку щитовидної залози або гострої нестачі гормонів цієї залози, що у дітей провокує кретинізм.

Барвники та консерванти. Підприємці їх не шкодують для виробів, оскільки такі домішки гарантують привабливий вид та довготривале збереження смаколиків. Проте здатні викликати дерматит, проблеми з нирками та печінкою, дегенеративні зміни в мозку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чергове "досягнення" "життя по-новому": Україна посіла 1 місце за рівнем недовіри до влади

п’ятниця, 22 березень 2019, 8:56

В Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади – лише 9 відсотків. За їхніми даними, для порівняння, коли президентом був Віктор Янукович, цей показник сягав 24%. При цьому у пост-радянських країнах довіра до керівництва держави у середнь...

"Росія вступає у фінальний етап сутички за Україну", - ІС

п’ятниця, 22 березень 2019, 8:40

Днями виступаючи в Криму Путін остаточно визнав, що робить ставку на зміну влади в Україні будь-яким шляхом. Усунення чинної влади - це його остання надія взяти український народ під контроль. Про це йдеться в матеріали групи "Інформаційний спротив", п...