Вчені пояснили, як саме солодощі шкодять організму

​Споживання тістечок і тортів називають солодким самогубством. Компоненти, що містяться в магазинних солодощах, здатні викликати незворотні процеси і призвести до смерті.

Список найшкідливіших інгридієнтів представляють Патріоти України.

Маргарин. Промисловий маргарин часто містить трансжири. Коли вони накопичуються, організм реагує алергією, безпліддям або онклогією.

Крохмаль. Цей складник перешкоджає засвоєнню йода та інших мікроелементів. Тому виникає загроза раку щитовидної залози або гострої нестачі гормонів цієї залози, що у дітей провокує кретинізм.

Барвники та консерванти. Підприємці їх не шкодують для виробів, оскільки такі домішки гарантують привабливий вид та довготривале збереження смаколиків. Проте здатні викликати дерматит, проблеми з нирками та печінкою, дегенеративні зміни в мозку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти визнали масові вбивства дельфінів в Криму

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:06

На узбережжі поблизу окупованого Севастополя в 2018 році були зафіксовані випадки навмисних убивств дельфінів. Про це повідомив на прес-конференції в Сімферополі молодший науковий співробітник лабораторії біохімії та фізіології гідробіонтів Карадагсько...

"Путин усиливает давление, или Зачем Кремлю санкции против Украины сейчас", - Фесенко

четвер, 19 липень 2018, 23:50

Це вже не перші санкції. Вперше це сталося тоді, коли їх і санкціями не називали - торгові обмеження, захисні заходи. Цей процес активно розпочався ще за часів Януковича, в 2012-му. "По разным данным, правительство РФ разрабатывает санкции против Украи...