Вчені розповіли про дивовижну істоту-довгожителя

​Вчені розповіли про найбільш довгоживучих істот на планеті, якими виявилися глибоководні сидячі черв'яки з дна Карибського моря.

Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі Science of Nature, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Багато особин Escarpia laminata доживають до 250 років і переходять через кордон, через який ні один інший вид живих істот ніколи не переходив. Враховуючи похибки у вимірюванні віку для самих довгих особин цього виду, цілком можливо, що деякі з них живуть ще довше", - розповіла американська вчена Аланна Дуркін.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...