За останні 50 років кількість рослин в Антарктиді збільшилася через кліматичні зміни. Таких висновків дійшли дослідники, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Так, учені дослідили мох з території близько 640 км і знайшли в ньому біологічні зміни, які сталися за останні півстоліття. Зміни були спричинені саме підвищенням температури, вважають науковці.
"Якщо це буде продовжуватися, і усе більша кількість землі звільнятиметься від льоду, Антарктичний півострів буде набагато зеленішим в майбутньому", - заявили дослідники.
Зазначимо, вчені почали документувати зміни клімату в Антарктиді ще від 1950-х років, але біологічні записи моху зможуть надати більш довгострокові дані щодо кліматичних змін.
"Чутливість моху до зростання через підвищення температури свідчить про те, що екосистеми швидко зміняться в умовах майбутнього потепління, що призведе до серйозних змін в біології і ландшафті регіону", - розповів учений Ден Чермен.
Тепер дослідники планують вивчити основні записи, датовані ще 1000 років тому, щоб перевірити, наскільки зміна клімату вплинула на зміну в екосистемі континенту до того, як людська діяльність викликала глобальне потепління.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...