Вчені стверджують, що знайшли на Арараті залишки Ноєвого Ковчега

Правда переконливих доказів на даний момент публіка не побачила.

Фото из открытого источника

Група вчених з КНР виявила останки від біблійного ковчега, які були приховані на горі Арарат під шарами вулканічних утворень і снігу, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці з Гонконгу повідомили, що виявили шматки дерева з ковчега Ноя на висоті 13 тисяч футів над рівнем моря. Експертизи вчених показали, що останки деревини були датовані 4 800 роком.

Вчені впевнені, що знайдені шматки дерева - це рештки дерев'яного ковчега Ноя, передають "Новини планети". Ширина кожної з виявлених дощок ковчега становить близько 8 дюймів у ширину. Кожна містить спеціальні кріплення, схожі на шипи.

Також повідомляється, що в 100 метрах від дерев'яних рештків спеціалісти знайшли льодовик із вмерзлими дерев'яними утвореннями, що досягають 20 метрів в довжину. Вчені повідомляють, що відшукали особливу конструкцію з дерева з численними дерев'яними балками, сходами і дверними прорізами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Життя під контролем угруповань «ЛНР» та «ДНР» на кордоні з Росією: Як це влаштовано? (фото, відео)

вівторок, 16 січень 2018, 23:59

Попри бойові дії і окупацію, місцеві жителі Донбасу їдуть в Росію, крім того їх обмежують новими правилами і обмеженнями керуються місцеві «прикордонники». Яке воно – життя під контролем угруповань «ЛНР» та «ДНР» на кордоні з Росією? Ще з літа 2014 рок...

Значні снігопади та заметілі: Зима в Україні виявилася надзвичайно нестабільною (фото)

вівторок, 16 січень 2018, 23:28

Потужна зона з антициклоном на сході та величезні повітряні атлантичні масиви теплого та вологого повітря з циклонами та фронтами на заході, які межують біля України можуть спричинити нестабільну погоду. Зима в Україні виявилася доволі нестабільною. Зн...