Вчені стверджують, що знайшли на Арараті залишки Ноєвого Ковчега

Правда переконливих доказів на даний момент публіка не побачила.

Фото из открытого источника

Група вчених з КНР виявила останки від біблійного ковчега, які були приховані на горі Арарат під шарами вулканічних утворень і снігу, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці з Гонконгу повідомили, що виявили шматки дерева з ковчега Ноя на висоті 13 тисяч футів над рівнем моря. Експертизи вчених показали, що останки деревини були датовані 4 800 роком.

Вчені впевнені, що знайдені шматки дерева - це рештки дерев'яного ковчега Ноя, передають "Новини планети". Ширина кожної з виявлених дощок ковчега становить близько 8 дюймів у ширину. Кожна містить спеціальні кріплення, схожі на шипи.

Також повідомляється, що в 100 метрах від дерев'яних рештків спеціалісти знайшли льодовик із вмерзлими дерев'яними утвореннями, що досягають 20 метрів в довжину. Вчені повідомляють, що відшукали особливу конструкцію з дерева з численними дерев'яними балками, сходами і дверними прорізами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Зе-президента проблеми: Чому більше сотні "слуг" перейшло в опозицію до "рідного" уряду

неділя, 18 квітень 2021, 16:59

У вівторок майже половина фракції монобільшості в Раді в пику Кабміну проголосувала за зниження тарифів на електрику і розподіл газу. "В понедельник, 12 апреля, парламентская группа «За майбутне» решила хорошо пропиариться, инициировав проведение внеоч...

Відібрати трубу в "Газпрому": Як Польща планує перекроїти карту газових потоків в Європі

неділя, 18 квітень 2021, 15:58

Польський оператор Gaz-System в рамках десятирічного плану розвитку ГТС країни хоче повністю забрати собі ділянку газопроводу "Ямал - Європа" в Польщі, по якому російський газ іде до Німеччини. "8 апреля польский оператор Gaz-System представил правител...