Вчені стверджують, що знайшли на Арараті залишки Ноєвого Ковчега

Правда переконливих доказів на даний момент публіка не побачила.

Фото из открытого источника

Група вчених з КНР виявила останки від біблійного ковчега, які були приховані на горі Арарат під шарами вулканічних утворень і снігу, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці з Гонконгу повідомили, що виявили шматки дерева з ковчега Ноя на висоті 13 тисяч футів над рівнем моря. Експертизи вчених показали, що останки деревини були датовані 4 800 роком.

Вчені впевнені, що знайдені шматки дерева - це рештки дерев'яного ковчега Ноя, передають "Новини планети". Ширина кожної з виявлених дощок ковчега становить близько 8 дюймів у ширину. Кожна містить спеціальні кріплення, схожі на шипи.

Також повідомляється, що в 100 метрах від дерев'яних рештків спеціалісти знайшли льодовик із вмерзлими дерев'яними утвореннями, що досягають 20 метрів в довжину. Вчені повідомляють, що відшукали особливу конструкцію з дерева з численними дерев'яними балками, сходами і дверними прорізами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"И вот тут начинается самое интересное, или Грозный "Сармат", что с тобой не так", - Злий Одесит

вівторок, 24 травень 2022, 10:22

"После фактического поражения российских оккупантов в войне против Украины и осознания факта полного фиаско в обычной войне, ряд российских официальных лиц в формате массовой истерии стали угрожать странам Запада уничтожением ядерным оружием. Причем, в...

"В наступление перешли подразделения левого фланга Изюмской группировки войск противника", - Машовець

вівторок, 24 травень 2022, 8:45

В атаку попытались перейти 2 БТГр из её состава, сосредоточенные ещё 2 дня назад в районе Сухой Каменки, при поддержке массированного артиллерийского огня. Дирекции их наступления тоже была вполне понятна и очевидна, в том числе украинскому командован...