Вчені стверджують, що знайшли на Арараті залишки Ноєвого Ковчега

Правда переконливих доказів на даний момент публіка не побачила.

Фото из открытого источника

Група вчених з КНР виявила останки від біблійного ковчега, які були приховані на горі Арарат під шарами вулканічних утворень і снігу, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці з Гонконгу повідомили, що виявили шматки дерева з ковчега Ноя на висоті 13 тисяч футів над рівнем моря. Експертизи вчених показали, що останки деревини були датовані 4 800 роком.

Вчені впевнені, що знайдені шматки дерева - це рештки дерев'яного ковчега Ноя, передають "Новини планети". Ширина кожної з виявлених дощок ковчега становить близько 8 дюймів у ширину. Кожна містить спеціальні кріплення, схожі на шипи.

Також повідомляється, що в 100 метрах від дерев'яних рештків спеціалісти знайшли льодовик із вмерзлими дерев'яними утвореннями, що досягають 20 метрів в довжину. Вчені повідомляють, що відшукали особливу конструкцію з дерева з численними дерев'яними балками, сходами і дверними прорізами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Найстаріший собака України: У Харкові знайшли песика, який прожив 126 людських років

четвер, 24 травень 2018, 0:24

Рекордсменом-довгожителем стала мопсик Луша Товстеньке Щастя, якій виповнилося 18 років. Харківського мопса на прізвисько Луша визнають найстарішою собакою України - нещодавно вона відсвяткувала свій 18-тий день народження, повідомляють Патріоти Україн...

Hyperloop всередині: Показали внутрішній дизайн капсули (фото)

четвер, 24 травень 2018, 0:13

Дизайн для капсули розробила компанія BMW. Під час виставки у Дубаї компанія Virgin Hyperloop разом із Дорожньо-транспортним відомством Дубаю представили повномасштабну функціональну модель капсули Hyperloop One, повідомляють Патріоти України з посил...