Вчені: Вік виявлених у Гренландії найдавніших копалин склав 3,7 млрд років

Дослідники запевняють громадськість, що вони випадково натрапили на такий безцінний для науки винахід.

Саме древнє родивище копалин, на думку вчених з австралійського Університету Вуллонгонг (штат Новий Південний Уельс), – це рослини, виявлені ними у Гренландії.

Знахідка древня. Вчені стверджують, що її вік становив 3,7 млрд років. Знайшли вони її зовсім випадково: вона відтанула від снігу. Спеціалісти чітко замітили відкладення найдавніших водоростей. Їх довжина становила від 1 до 4 см. У деяких з них куполоподібна форма, інші схожі на акулячий зуб. Сама по собі знахідка безцінна.

Знахідку австралійських фахівців прокоментували у Вестмінстерському університеті, назвавши її "золотим родовищем". Справа в тому, що подібні нашарування, зазвичай, знищуються внаслідок того, що постійно відбуваються тектонічні перетворення.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Секрети здоров'я: Які "корисні" жири потрібні нашому організму

вівторок, 23 жовтень 2018, 7:40

Жири при правильному використанні несуть організму користь і красу. Про це у своєму блозі пише гастроентеролог, кандидат медичних наук Оксана Кіргуєва, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Нужен ли нам вообще жир? Или это только повод ...

"Росії за будь-яку ціну потрібно легалізувати своїх маріонеток в Україні", - дипломат

вівторок, 23 жовтень 2018, 7:24

16 жовтня в Мінську відбувся черговий раунд переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Сході України. Під час перемовин Україна вимагала від Росії скасувати проведення на Донбасі незаконних виборів нових голів "ЛНР"-"ДНР". Із...