Вчені: Вік виявлених у Гренландії найдавніших копалин склав 3,7 млрд років

Дослідники запевняють громадськість, що вони випадково натрапили на такий безцінний для науки винахід.

Саме древнє родивище копалин, на думку вчених з австралійського Університету Вуллонгонг (штат Новий Південний Уельс), – це рослини, виявлені ними у Гренландії.

Знахідка древня. Вчені стверджують, що її вік становив 3,7 млрд років. Знайшли вони її зовсім випадково: вона відтанула від снігу. Спеціалісти чітко замітили відкладення найдавніших водоростей. Їх довжина становила від 1 до 4 см. У деяких з них куполоподібна форма, інші схожі на акулячий зуб. Сама по собі знахідка безцінна.

Знахідку австралійських фахівців прокоментували у Вестмінстерському університеті, назвавши її "золотим родовищем". Справа в тому, що подібні нашарування, зазвичай, знищуються внаслідок того, що постійно відбуваються тектонічні перетворення.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. ''Путин стоит у меня за спиной'', - Ілларіонов

середа, 20 лютий 2019, 0:35

"Б.Ельцин. Президентский марафон, 2000 г.: Итак, решено. Вношу кандидатуру Степашина. Но мне нравится, как я завернул интригу с Аксененко. Этакая загогулина. Думцы ждут именно его, готовятся к бою. А я в этот момент дам им другую кандидатуру", - пише у...

"В Кремле идет настоящая война "за" и "против" Путина", - Піонтковський

середа, 20 лютий 2019, 0:23

Сутичка буде дуже жорстка - і вона вже почалася. І в цій сутичці - кожен великий російський номенклатурний мультимільйонер повинен визначитися з вибором сторони. З кожним днем з'являється все більше ознак того, що боротьба кремлівських «веж» вже близьк...