Вчені: Вік виявлених у Гренландії найдавніших копалин склав 3,7 млрд років

Дослідники запевняють громадськість, що вони випадково натрапили на такий безцінний для науки винахід.

Саме древнє родивище копалин, на думку вчених з австралійського Університету Вуллонгонг (штат Новий Південний Уельс), – це рослини, виявлені ними у Гренландії.

Знахідка древня. Вчені стверджують, що її вік становив 3,7 млрд років. Знайшли вони її зовсім випадково: вона відтанула від снігу. Спеціалісти чітко замітили відкладення найдавніших водоростей. Їх довжина становила від 1 до 4 см. У деяких з них куполоподібна форма, інші схожі на акулячий зуб. Сама по собі знахідка безцінна.

Знахідку австралійських фахівців прокоментували у Вестмінстерському університеті, назвавши її "золотим родовищем". Справа в тому, що подібні нашарування, зазвичай, знищуються внаслідок того, що постійно відбуваються тектонічні перетворення.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кравчук і мільйон українців, або Навіщо Зеленський хоче звільнити від комуналки армію пенсіонерів", - експер

середа, 17 липень 2019, 16:57

"У визначеного французького історика Марка Блока є прекрасна книга "Королі-чудотворці". Можливо, колись хтось напише книгу і про українських політиків-чудотворців, які змагаються за рейтинги шаленим популізмом", - пише у своєму матеріалі Ігор Петренко,...

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...