Вчені занепокоєні ймовірним пробудженням древніх страшних хвороб

І причиною тому є глобальне потепління.

Фото: znaj.ua

Міжнародна група вчених із французького університету Ель-Марсель провела серію досліджень, в результаті чого дійшла висновку, що глобальне потепління стане каталізатором для тисячолітніх вірусів і випробуванням для імунітету людини, з хвилюванням передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені вважають, що ті хвороби, від яких страждала людина в античні часи, могли просто "законсервуватися" через похолодання і чекати свого часу: бактерії в замороженому стані відмінно зберігають свої властивості. Тому не виключено, що через якийсь час, у найкращому випадку кілька десятків років, в світі знову постане питання про боротьбу з патогенними вірусами, які поставлять під загрозу існування людства.

Також людина може зіткнутися із хворобами, від яких страждали неандертальці: через багатовікову відсутність контакту з носіями, сучасному імунітету давні хвороби можуть виявитися просто не під силу. Французькі дослідники підкреслюють, що ще нескоро людство зможе заявити про позбавлення від епідемій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Баражування - це ще не все: На що здатна іранська ракета 358, яку показували Шойгу під час візиту в Тегеран (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 14:00

Під час візиту до Тегерану міністру оборони РФ Сєргєю Шойгу показали одразу кілька видів ракет власного виробництва. Серед них опинилась так звана "баражуюча зенітна ракета" під індексом "358". Раніше офіційний Тегеран заперечував у себе існування поді...

Удар по аеропорту в Саках: Що вдалося знищити внаслідок ефективної атаки (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 13:29

Внаслідок атаки по аеродрому в "Сакі" в Новофедорівці, який був атакований у ніч з 20 на 21 вересня, один із ангарів повністю вигорів. Про це свідчать опубліковані знімки моніторингової групи "Кримського вітру", передають Патріоти України. На кадрах ви...