Вчені занепокоєні ймовірним пробудженням древніх страшних хвороб

І причиною тому є глобальне потепління.

Фото: znaj.ua

Міжнародна група вчених із французького університету Ель-Марсель провела серію досліджень, в результаті чого дійшла висновку, що глобальне потепління стане каталізатором для тисячолітніх вірусів і випробуванням для імунітету людини, з хвилюванням передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені вважають, що ті хвороби, від яких страждала людина в античні часи, могли просто "законсервуватися" через похолодання і чекати свого часу: бактерії в замороженому стані відмінно зберігають свої властивості. Тому не виключено, що через якийсь час, у найкращому випадку кілька десятків років, в світі знову постане питання про боротьбу з патогенними вірусами, які поставлять під загрозу існування людства.

Також людина може зіткнутися із хворобами, від яких страждали неандертальці: через багатовікову відсутність контакту з носіями, сучасному імунітету давні хвороби можуть виявитися просто не під силу. Французькі дослідники підкреслюють, що ще нескоро людство зможе заявити про позбавлення від епідемій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Британський юрист Джейсон МакК`ю: «Я хочу бути скалкою в дупі Прігожіна і Путіна»

четвер, 8 грудень 2022, 4:00

Як Україні і українцям отримати належне правосуддя і справедливі репарації. Британський юрист Джейсон МакК’ю довгі роки представляє інтереси жертв терору, допомагаючи їм досягти справедливості та отримати компенсації за свої страждання. Будучи співзасн...

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...