Вчені з'ясували, які розвиваючі практики захищають від раку на генному рівні

​Останні дослідження вчених з Великобританії показали, що йога і медитація зменшують ризик раку, змінюючи нашу ДНК.

Йога впливає на ДНК

Вченими було проаналізовано дані 18 досліджень з 846 учасниками, які проводилися протягом 11 років. Дослідження були включені в аналіз, якщо вони вимірювали експресію гена після духовної практики.

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють, що в результаті з'ясувалося - люди, які практикують йогу, виробляють значно меншу кількість молекул, які активують гени, що викликають рак.

"Мільйони людей у всьому світі вже користуються перевагами духовної практики, такої як йога або медитація, але те, що вони, можливо, не розуміють, полягає в тому, що ці переваги починаються з молекулярного рівня і можуть змінити спосіб нашого генетичного коду. Простіше кажучи , йога змушує мозок управляти нашими процесами ДНК шляхом, який покращує наше самопочуття ", - прокоментувала провідний автор дослідження Івана Бурик.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ серед кращих у світі: Українські військові стали призерами на міжнародних змаганнях (фото)

вівторок, 24 жовтень 2017, 6:57

Українські військовослужбовці спеціального призначення отримали срібні медалі на міжнародних змаганнях Cambrian Patrol. У змаганнях брали участь 131 команда з майже 30 країн світу. Про це повідомив український волонтер Роман Синіцин на своїй сторінці у...

Злочинні схеми: “Київводоканал” проводив махінації з грошима

вівторок, 24 жовтень 2017, 6:41

“Київводоканал” уклав договір на поставку хлориду натрію – повареної солі – по 85 гривень за кілограм. Відомо, що ТОВ “Укрхімстандарт” повинен поставити 11,7 тонн хлориду натрію на 995 тисяч гривень, згідно з даними системи Прозорро, передають Патріоти...