Величезна сума: У НБУ повідомили про обов'язок виплатити 13 млрд доларів кредитів

Заступник керівника Національного банку України Олег Чурій повідомив, що до кінця 2019 року уряд повинен виплати близько 13 млрд доларів кредиторам.

Олег Чурій. Фото: НБУ

За два роки Україні треба виплатити близько $ 13 млрд за зовнішніми запозиченнями. Про це розповів заступник голови Національного банку України Олег Чурій сьогодні, 4 квітня. Новину передають Патріоти України.

"Україна до кінця 2019 року має виплатити $ 12,8 млрд. Тому для України дуже важливим є продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. Це важливо для виконання зобов'язань за зовнішніми запозиченнями", - повідомив Чурій.

МВФ повідомив, що завершив третій перегляд програми співпраці з Україною і схвалив виділення четвертого траншу обсягом $ 1 млрд.

Що стосується наступного, п'ятого траншу, то, на думку міністра фінансів Олександра Данилюка, його Фонд може виділити вже в травні.

У Нацбанку назвали поточну програму з Фондом найуспішнішою в історії України

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:00

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому...

"8 КамАЗів "300-их": Мер Мелітополя Федоров розповів про неймовірні втрати окупантів

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:53

Українські захисники продовжують знищувати окупантів. Втрати ворога настільки великі, що навіть своїх "трьохсотих" росіянам доводиться перевозити насипом у вантажівках. Так, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами....