"Веселі" канікули в "ЛНР": Діти охоронятимуть пам'ятник "жертвам української агресії"

​Підлітки, які є учасниками руху «Юність Новоросії» нестимуть варту біля пам'ятника бойовикам «ЛНР» в районі селища Хрящувате під окупованих Луганськом.

Фото: DonPress

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на DonPress.

Джерело відзначає: «Хлопці вирішили заступати в почесну варту біля танка-пам'ятника на всі пам'ятні дати і не тільки, щоб привернути увагу жителів ЛНР і гостей Республіки до необхідності військово-патріотичного виховання та пам'яті про жертви і героїв боротьби з української агресією.»

Відомо, що вихованці військово-патріотичного клубу «МВС ЛНР» вже чергували під пам'ятниками «визволителям Батьківщини» в п'яти підконтрольних «ЛНР» населених пунктах з нагоди 72-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Реформа ринку праці: Соцдопомогу українцям хочуть перетворити на привілей для окремих категорій громадян

четвер, 23 вересень 2021, 7:50

Отримувати допомогу протягом року зможуть не всі. В Україні задумали реформувати Державну службу зайнятості. Відповідний законопроект схвалили днями на засіданні Кабміну. Документ передбачає модернізацію страхових підходів у разі безробіття та впровадж...

За законом прайду. Як Зеленський вирішує кадрове питання

четвер, 23 вересень 2021, 7:30

Основні умови кастингу: лояльність, прибутковість, піар-ефективність за відсутності власних політичних амбіцій. Охочих мало. Зеленський давно зліз із велосипеда Голобородька. Амбіцій іграшкового президента виявилося достатньо, щоб на екваторі каденції ...