Ветеран Другої світової війни вразив користувачів мережі своєю позицією

Ветеран вражений культом Дня Перемоги.

Ветерани Другої світової війни. Фото: telcelmelapela.amx.palenquegprs.appspot.com

Один з ветеранів Другої світової війни різко розкритикував своїх російських співгромадян за істерію навколо культу Дня Перемоги, що викликало значний резонанс в соціальних мережах. Відповідний виступ ветерана в Facebook опублікувала Світлана Квітки, передають Патріоти України. Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.

"Мне звонил отец, просто поболтать хотел, поговорить о скором Дне Победы, о своей службе на Ленинградском фронте рассказать. И тут черт меня дернул рассказать ему про наклейки на автомобилях. Ну, тех, которые "можем повторить. Отец несколько раз меня переспросил, правильно ли я рассмотрел, и правильно ли он меня понял", – приводит Цветка диалог ветерана с сего сыном.

После этого ветеран, срываясь на плач, негромко сказал: "Сын, они все ох*ели. Всей страной. И они достукаются, что повторят Берлин 45 года у себя в Москве. Дай мне бог не дожить".

Реакция пользователей социальных сетей на эту историю разделилась: одни посчитали, что в России начал "прозревать народ", другие подчеркнули, что этот ветеран был лишь исключением из правил.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мріє царювати доскону: ​"Репресований" з 4 каналу телеведучий розповів, як Зеленський пояснить свій повторний похід у владу

неділя, 16 січень 2022, 11:20

Володимир Зеленський уже ухвалив рішення та планує вдруге посісти президентське крісло. Нині він активно готується до майбутньої передвиборчої кампанії, формує провладний медіа-холдинг та накопичує ресурси. Про це ведучий і письменник Остап Дроздов у і...

"У Казахстані почались репресії. Народ заляканий", - місцева журналістка

неділя, 16 січень 2022, 10:20

Патріоти України пропонують ознайомитись з постом казахстанської публіцистки Айжан Хаміт про те, що наразі відбувається на її батьківщині. У Казахстані тривають репресії. Вриваються додому до активістів, видирають їх у шортах і капцях, не давши навіть ...