Ветерани АТО закликали своїх побратимів повернутись до щасливого мирного життя (відео)

Група ветеранів АТО, які захищали Донецький аеропорт, звернулася до всіх побратимам із закликом облаштуватися в мирному житті, стежити за своїм здоров'ям і стати опорою своїм сім'ям.

Українські військові. Фото: unn.com.uaГрупа ветеранів АТО, які захищали Донецький аеропорт, звернулася до всіх побратимам із закликом облаштуватися в мирному житті, стежити за своїм здоров'ям і стати опорою своїм сім'ям, зазначають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Твоє здоров'я є головною цінністю для твоєї сім'ї... Знай свої права і навчи ними користуватися своїх побратимів", - йдеться в соціальній рекламі.

Реалізацію міні-проекту "Доступність медичних послуг учасникам АТО і членам їхніх сімей" здійснює ГО "Черкаський правозахисний центр" у партнерстві з ГО "МАRT", ГО "Закарпатська громада" в рамках проекту "Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні", який реалізує Громадський союз "Освітній будинок прав людини в Чернігові" за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED)


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У наших соседей есть традиция - самим устроить теракт, обвинить в нем кого-то и напасть", - волонтер Донік

четвер, 18 жовтень 2018, 8:12

У наших соседей есть традиция - самим устроить теракт, обвинить в нем кого-то и напасть.Они никогда не упускают возможности использовать террор. Даже если теракт не был спланирован кремлем, они максимально будут его раскручивать и использовать страх лю...

"Мобілізують мракобісних "семінаристів": Українців попередили про підступні плани церкви Кремля (фото, відео)

четвер, 18 жовтень 2018, 8:05

Московський патріархат на тлі створення в Україні єдиної помісної церкви має намір відстоювати свої інтереси за допомогою "тітушок". Про це заявив волонтер і журналіст Родіон Шовкошитний, коментуючи інцидент із затриманням на території Києво-Печерської...