У Києві лікарі одної з клінік "підсмажили" кота породи сфінкс на електричній грілці, унаслідок чого тварина померла.
Про це повідомляє ТСН. Відомо, що кіт потрапив до клініки з підозрою на сечокам'яну хворобу. Після операції температура тварини знизилася, тому лікарі тримали кота на електричній грілці.
У результаті цього на шкірі тварини виникли почервоніння. Спочатку власниця сприйняла це за алергію на наповнювач для туалету. Але згодом окремі ділянки тіла тварини почали відмирати.
"На хвості виявила 5-6 сантиметрів, які варто було ампутувати. На лапах, животу велике ураження некрозу, опіки з’явилися навіть на носі", – зазначила вона.
В іншій ветеринарній клініці припустили, що некроз спричинили неправильно застосовані антибіотики або опіки 2-3 ступенів і сепсис.
На лікування господарка витратила 12 тисяч гривень, які прагне повернути в судовому порядку.
Лікарі ж своєї провини у смерті тварини не бачать. Вони переконують, що виписали кота здоровим і нарікань на його стан не було. Некроз спричинила алергія на ліки, про що і йдеться у висновку патологоанатома.
Зазначається, що сама клініка має не найкращу славу, адже подібні випадки у ній не поодинокі.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...